اقتصاد مقاومتی

0 192

سخن نخست

بنام خدا

این شماره که پنجاه یکمین و پنجاه دومین شماره مجله فرهنگ اسلامی است نخستین نسخه الکترونیکی و اینترنتی مجله فرهنگ اسلامی است که در پیش روی شما قرار دارد.

پنجاه شماره این مجله به همّت دفتر نشر فرهنگ اسلامی بصورت نسخ چاپی در اختیار مردم قرار گرفت و منتشر گردید. بی تردید اراده و تصمیم شجاعت آمیز مدیرعامل محترم دفتر نشر و اعضای محترم هیئت مدیره آن در انتشار این پنجاه نسخه تأثیر تعیین کننده داشت.

دفتر نشر فرهنگ اسلامی با انتشار پنجاه شماره از این مجله بصورت نسخ چاپی، گام بلندی را برداشته و برگ زرّین دیگری براوراق تاریخ درخشان خود افزوده است.

حقیقت این است که انتشار مجله بصورت اینترنتی مزایای قابل توجهی نسبت به چاپ کاغذی دارد که از آن جمله می توان به هزینه های کمتر و دامنه انتشار وسیع تر اشاره کرد و دوستداران فارسی زبان انقلاب اسلامی در سراسر جهان می توانند این نشریه را به موقع در اختیار خود داشته باشند.
امیدواریم این اقدام برای دوستداران انقلاب اسلامی اقدامی مفید و مؤثر بشمار آید تا درنتیجه به سهم خود به انقلاب ادای دین نموده باشیم.

***

از اکنون نشریه فرهنگ اسلامی را در این فضای جستجو کنید و بدینوسیله پرشور تر از پیش به جمع افتخار آفرین طرفداران انقلاب اسلامی به پیوندید و مارا با حمایت عملی خود بیش از پیش به وظیفه­ای که برعهده گرفته ایم، دلگرم کنید.

در پایان با آرزوی پیروزی نهائی انقلاب اسلامی شما همراهان عزیز را بخدای بزرگ می سپاریم.

با درود و بدرود

سردبیر

مرداد ۱۳۹۷

برای دانلود مستقیم نسخه PDF مجله برروی لینک زیر کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.