دختربچه پنج ساله مهاجر؛ مدال طلای کاراته استان خراسان

0 18

به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، آتنا از سه سالگی به ورزش کاراته علاقمند شده و در طی دو سال توانسته است چندین مدال رنگارنگ در مسابقات شهری و استانی کسب کند.

علی جان خادمی، پدر آتنا می گوید: دخترم تلاش زیادی می کند و آرزو دارد روزی قهرمان جهان شود، ما هم تمام تلاشمان را می کنیم که آتنا به آرزویش برسد.
همچنین مادر آتنا با اشاره به اینکه آتنا توانسته کمربند آبی کاراته را بگیرد، می گوید: دخترمان از دوسال پیش علاقمند به ورزش بود، ما هم او را به کلاس کاراته فرستادیم و با اینکه فکر می کردیم سخت باشد، اما توانست خیلی زود خودش را با مربی و همکلاسیهایش نزدیک کند و خدا را شکر تا الان موفق بوده و مربی اش از او کاملا راضی است.

پدر آتنا در ادامه با بیان اینکه در این دوسال آتنا روزهای سختی را پشت سر گذاشته است، بیان داشت: بار اولی که مسابقه داد توانست مدال برنز بگیرد، او هم کاتا و هم کمیته کار می کند و طلای اخیرش را در کمیته گرفته است.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۴۹

مادر آتنا می افزاید: ۲۴ اسفند نزدیک است و دخترمان برای مسابقات کشوری کاراته شرکت کرده، همه ما امیدواریم بتواند بار دیگر یک مدال طلا بیاورد. ما دوست داریم دخترمان در کنار درسش، بتواند ورزش را بصورت حرفه ای دنبال کند و پله های ترقی را بالا برود.

مادر آتنا با بیان اینکه هم کلاسیها و مربی آتنا بسیار با مهربانی با آتنا برخورد می کنند، گفت: خوشبختانه محیط خوبی برای تمرین و فعالیت در رشته کاراته برای دخترم فراهم است و خدا را شکر مربیان خوب و همکلاسیهای خیلی خوبی در کنار آتنا هستند که همه شان آتنا را دوست دارند.

آتنا با اینکه پنج سال بیشتر ندارد بسیار مهربان و خوش برخورد و خوش اخلاق است، همچنین پدر و مادر آتنا که توانسته اند زمینه بروز استعداد دخترشان را فراهم کنند زوج موفق و خوشبختی هستند. حالا تمام خانواده آتنا منتظر هستند تا در تورنمنت کشوری ایران، آتنا بتواند مدال طلا را بدست آورد.

سیدجمال الدین سجادی

    

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.