رابطه شهید قاسم سلیمانی با رزمندگان فاطمیون+فیلم

0 8

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، لشکر فاطمیون یکی از گروه‌ها در خط مقدم جبهه‌ مقاومت سوریه است که سال‌هاست در نبرد با تروریست‌های تکفیری، بیرون راندن داعش از سوریه و ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان صهیونیستی در منطقه خوش درخشیده است. رزمندگان افغانستانی لشکر فاطمیون با اطاعت از فرمان‌های شهید سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده میادین مقاومت و با علاقمندی به شخصیت والای این فرمانده حماسه‌های بسیاری را آفریدند.

بخشی از حضور سپهبد شهید قاسم سلیمانی در میان رزمندگان فاطمیون، از رابطه صمیمی این فرمانده با رزمندگان افغانستانی خبر می‌دهد. شهید سلیمانی چند سال پیش در میان رزمندگان فاطمیون گفت: «امروز شاید قدر عمل شما خیلی فهمیده نشود اما تاریخ آینده و سال‌های بعد همه می‌دانند چه کار بزرگی برای خدمت به بشریت و خدمت به انسانیت انجام دادید. اینکه شما این بیابان‌ها را در هم نوردیدید و موفق شدید تا داعش را در این شهر شکست بدهید، از کارهای بزرگ و نادر شما بود.»

فاطمیون در خط مقدمِ انتقام سخت، تروریست‌های آمریکایی را در منطقه آرام نخواهد گذاشت. نماهنگ فاطمیون برای شهید قاسم سلیمانی کاری از مرکز رسانه فاطمیون است که در ادامه قابل مشاهده است:

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.