عربستان این گونه برای معامله قرن تبلیغ می کند+ فیلم

0 9

شفقنا- «محمد سعود» وبلاگ نویس سعودی که در محافل عربی از او به «المطبع»(عادی کننده روابط با اسرائیل) نام می برند، پس از اعلام معامله قرن توسط ترامپ و نتانیاهو، با انتشار کلیپی بار دیگر از اقدامات متجاوزگرایانه صهیونیست ها حمایت کرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، محمد سعود به تازگی و پس از رونمایی از معامله قرن، کلیپی در فضای مجازی منتشر کرده که او را در حال میزبانی از یک روزنامه نگار یهودی در منزلش در ریاض نشان می  دهد.

براساس این گزارش، این شهروند سعودی در کلیپ منتشر شده به همراه روزنامه نگار میهمان خود در حمایت از معامله قرن آواز می خوانند می گویند که ما با صلح به سوی شما آمده ایم.

آنها در این کلیپ دست در دست هم سرود صلح عبری تحت عنوان «شالوم علیخم» سر می دهند.

صفحه اسرائیل به عربی در توییتر وابسته به وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی همین کلیپ را بازنشر  کرده و نوشته است که این خبرنگار یهودی میهمان محمد السعود شهروند سعودی بوده است.

این خبرنگار اسرائیلی که نامش «شلومی زیونس» و یک یهودی ارتدوکس است، با محمد السعود مصاحبه ای درباره هولوکاست و رژیم صهیونیستی انجام داده است.

گفتنی است وزارت خارجه عربستان سعودی در بیانیه‌ای در واکنش به رونمایی آمریکا از طرح ضد فلسطینی معامله قرن از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای تلاش‌های مورد ادعای او در ایجاد صلح دروغین بین فلسطین و رژیم اشغالگر صهیونیستی حمایت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده بود: «ما بار دیگر حمایت خودمان را از همه تلاش‌ها در جهت رسیدن به راهکاری منصفانه و جامع برای حل و فصل مسئله فلسطین اعلام می‌کنیم.»

خبر را در القدس العربی ببینید

نمایشگر ویدیو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.