فیلم | آتش‌سوزی در کارخانه فولاد در ایالت پنسیلوانیای آمریکا

0 9

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، آتش‌نشانان دو شهر «بیور» و «آلگینی» صبح روز شنبه برای خاموش کردن آتش در یک کارخانه تولید فولاد در شهر آمبریج در ایالت پنسیلوانیا روانه محل وقوع حادثه شدند.

بر اساس اعلام مقامات محلی،‌ به دلیل آنکه کارخانه پس از وقوع آتش‌سوزی به سرعت تخلیه شده،‌ کسی در این حادثه آسیبی ندیده است.

مسئولان این کارخانه اعلام کردند که با خاموش شدن آتش، در حال ارزیابی میزان خسارت‌های وارد شده به این تاسیسات هستند.

این آتش‌سوزی حدود ساعت ۵ بامداد امروز (به وقت محلی آمریکا) روی داده و آتش‌نشانان از چند منطقه برای مقابله با آن به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

بامداد امروز نیز منابع خبری  از وقوع آتش‌سوزی در یک کارخانه مواد شیمیایی در ایالت جورجیا در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی  «هارتسفیلد-جکسون» (فرودگاه آتلانتا) خبر داده‌ بودند. (جزئیات بیشتر)

پیش از این منابع خبری گزارش داده بودند  نیروگاه برق شهر «ویتفیلد» در ایالت «ایندیانا» دچار آتش‌سوزی شده است. (جزئیات بیشتر)  این اتفاق عصر پنجشنبه به وقت محلی رخ داد.

انفجار دیگر صبح پنجشنبه در کارخانه فولاد «آرسلورمیتال» در شهر «برنز هربور»، واقع در ایالت «ایندیانا» گزارش شده است. (جزئیات بیشتر)

قبل‌تر از این رویدادها، کشتی آبی-خاکی «یو‌اس‌اس بونهام ریچارد» دچار حریق شده و به مدت ۴ روز در آتش سوخته بود. (جزئیات بیشتر) نیروی دریایی آمریکا اعلام کرده دلیل این آتش‌سوزی هنوز مشخص نیست و در حال تحقیق در خصوص جزئیات حادثه است.

انتهای پیام/.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.