ایران معبر است یا مقصد؟

0 109

سالیانه مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از انواع گوناگون در ایران کشف می شود بدیهی است نیروهای مسئول در راه خطیر مبارزه با مواد مخدر متحمل مرارت ها و سختی های فراوانی می شوند و هر ساله چندین باند بزرگ مواد مخدر کشف و منهدم می شود ولی در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره خطر مواد مخدر مردم بخصوص نسل جوان را تهدید می کرده است و با وجود کشف هزاران کیلو هروئین و سایر مواد مخدر صنعتی بازهم تعداد معتادان کاهش نمی یابد و میلیونها نفر انسان و هزاران خانواده در ایران گرفتار این خطر خانمانسوز شده اند.

از طرف دیگر منابع غربی با اصرار اعلام می کنند که هدف تجارت مواد مخدر کشور های اروپائی هستند و ایران فقط معبر است و متأسفانه گزارش های آنها مورد قبول و پسند ما واقع می شود و احساس می کنیم ما هدف این جنگ خانمان برانداز و ویرانگر نیستیم بلکه کشور ما فقط معبر است در حالیکه امروز در هیچ کشور غربی جمعیّت معتادان  باندازه جمعیّت معتادان ایران نیست و در هیچ کشور غربی میزان کشفیّات مواد مخدر که معمولاً درصدی از کل مواد موجود در بازار را تشکیل می دهد به میزان کشفیّات مواد مخدر در ایران نیست. واقعیّت این است که ایران هدف جنگ هروئین و سایر مواد روانگردان صنعتی قرار گرفته است. همانطور که  در جنگ تریاک در چین، انگلیس و آمریکا با کشت تریاک در هند و انتقال آن به چین سعی در نابود ساختن جامعه چین را داشته و هنگامیکه دولت چین در صدد مقابله با این خطر برآمد به جنگ با چین پرداختند پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران کشت تریاک در افغانستان رواج داده شد سپس پاکستان قسمتی از خاک خود را در اختیار باندهای تولید مواد افیونی قرار داد که به آن مثلث طلائی گفته می شود و با تریاک تولید شده در افغانستان چرخ های کارخانه های تولید مواد مخدر صنعتی در مثلث طلائی بگردش در آمد و تولیدات این کارخانجات بوسیله کاروانهای مواد مخدر که بعضاً مجهز به سلاح های نیمه سنگین بودند به داخل ایران حمل شد. این یک جنگ تمام عیار است که علیه مردم ایران آغاز شده است و مسئولین باید بدانند که این یک جنگ واقعی است.

و ایران فقط معبر نیست بلکه مقصد و هدف این جنگ است و باید با حساسیت و هوشیاری شرایط جنگی با آن برخورد شود. امروز اگر در این جنگ ویرانگر پیروز نشویم نسل آینده مارا نخواهد بخشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.