چه کسی خاله ابوبکر بغدادی را دستگیر می کند؟

0 67

به دنبال ادعای قتل ابوبکر بغدادی بوسیله آمریکا و ادعای دستگیری خواهر بزرگ ابوبکر بغدادی بوسیله ترکیه حالا نوبت به سایر حامیان تروریست ها است که یکی یکی با ادعای دستگیری بستگان ابوبکر بغدادی خود را تطهیر کنند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک مقام امنیتی ترکیه گفت خواهر بزرگتر «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش را در شمال غربی سوریه بازداشت کرده‌اند.

خبرگزاری «آسوشیتدپرس» به نقل از این مقام ترکیه‌ای که نامش را فاش نکرد، نوشت خواهر البغدادی توسط ترکیه دستگیر شده است.

در حالی که اطلاعات کمی از این شخص وجود دارد اما این مقام ترکیه‌ای می‌گوید خواهر بزرگتر سرکرده داعش با نام «رسمیه عواد»، ۶۵ سال سن دارد و در عملیاتی در روز دوشنبه در کانتینری نزدیک شهر «اعزاز» در سوریه بازداشت شده است.

بر این اساس، خواهر البغدادی به همراه همسر و پنج فرزند خود به صورت مخفیانه زندگی می‌کرد که هم‌اکنون تحت بازجویی نیروهای امنیتی ترکیه قرار دارند.

آمریکا هفته قبل مدعی شده بود نیروهای این کشور طی عملیاتی در استان ادلب سوریه، ابوبکر بغدادی را به همراه جانشین او بطوری کشته اند که از آنها اثری باقی نمانده است.

بنظر می رسد بقیه بستگان ابوبکر بغدادی [خاله، عمو، عمه و…] در لیست انتظار هستند تا کشور های حامی تروریسم و بانی تکفیر نظیر اردن، عربستان سعودی، امارات و… با اعلام دستگیری آنها خود را تطهیر و تبرئه نمایند.

نظر شما چیست؟

بنظر شما چه کسی خاله ابوبکر بغدادی را دستگیر می کند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.