جانز هاپکینز: قربانیان کرونا در آمریکا به ۱۱۱ هزار نفر نزدیک شد

0 10

طبق آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، با مرگ ۴۴۷ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به مرز ۱۱۱ نفر رسید.

جانز هاپکینز: قربانیان کرونا در آمریکا به 111 هزار نفر نزدیک شد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، طبق آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، با مرگ ۴۴۷ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به ۱۱۰ هزار و ۹۹۰ نفر رسید.

مروری بر آمار و ارقام روزهای گذشته دانشگاه جانز هاپکینز نشان می‌دهد که ظرف ۲۴ ساعت گذشته، کمترین میزان قربانی «کووید-۱۹» در ایالات متحده آمریکا از زمان شیوع این بیماری تاکنون به ثبت رسیده است.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد که در شبانه روز گذشته، ۱۸ هزار ۶۶۴ مورد جدید در آمریکا به کروناویروس مبتلا شده‌اند تا مجموع آمار مبتلایان به این ویروس ناشناخته در این کشور به یک میلیون و ۹۶۰ هزار و ۶۴۲ نفر برسد.

از طرف دیگر، پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را دو میلیون و ۲۶ هزار و ۴۹۳ نفر و مجموع قربانیان آن را در این کشور، ۱۱۳ هزار و ۵۵ نفر گزارش کرده است. نیویورک همچنان با ۳۹۹ هزار و ۸۹۲ مورد ابتلا و ۳۰ هزار و ۵۱۶ مورد فوتی، کانون بیماری همه‌گیر کرونا در ایالات متحده محسوب می‌شود.

طبق این آمار، تاکنون دستکم هفت میلیون و ۱۹۸ هزار و ۶۳۴ نفر از مردم سراسر جهان به کرونا آلوده شده‌اند که از آن میان ۴۰۸ هزار و ۷۳۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند و سه میلیون و ۵۳۶ هزار و ۱۵۴ نفر بهبودی یافته‌اند. آمریکا همچنان در صدر کشورهای جهان با بیشترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.