استفاده از ظرفیت‌های نیروهای مسلح برای جهش تولید قابل تقدیر است

0 3
25 Latest Articles    
تاریخ: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۹ نظرات: ۰ بازدید: ۹ مرتبه

استفاده از ظرفیت‌های نیروهای مسلح برای جهش تولید قابل تقدیر است

دادستان نظامی استان سمنان از مجموعه کارخانه کفش بهمن وابسته به بنیاد تعاون سپاه بازدید کرد.

به گزارش سازمان قضایی نیروهای مسلح،‌ علی اسماعیل پور در جمع کارگران این مجموعه صنعتی گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و تحریم های ظالمانه، با مدیریت جهادی و اتکا به توان داخلی و اعتماد به جوانان متدین نگذاریم خواب آشفته استکبار جهانی تعبیر شود.  

دادستان نظامی سمنان استفاده از ظرفیت های نیروهای مسلح برای جهش تولید را قابل تقدیر دانست و خاطر نشان کرد: یقیناً ایمان به خدا و تلاش کارکنان نیروهای مسلح به مدد اقتصاد کشور خواهد آمد تا چرخ اقتصاد این مملکت بهتر بچرخد و مردم تاثیر آن را در سفره های خود ببینند.

وی با بیان اینکه در این حوزه، سازمان قضایی نیروهای مسلح از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد، افزود: با همت مردم و به خصوص نیروهای متعهد و انقلابی یقینا می توانیم گام های مهم و موثری در جهت بهبود معیشت جامعه برداریم و تدابیر رهبر معظم انقلاب چراغ راهی است که می‌تواند ما را به سطح مطلوب برساند.

اسماعیل‌پور، با اشاره به کارنامه طلایی نیروهای مسلح در دفاع مقدس اظهار داشت: به رغم دشمنی‌های نظام سلطه علیه ملت ما، نیروهای مسلح همواره با تمام قوا پیشتیبان مردم بوده و هستند.

وی گفت: نسل جوان نیز که دوران جنگ تحمیلی را درک نکرده اند ایثار و از خودگذشتگی نیروهای مسلح را در بحران ها و حوادث طبیعی سال های اخیر با چشم خود دیدند.

نویسنده: محمدی

کد خبر: ۹۵۴۹۲

  • استفاده از ظرفیت‌های نیروهای مسلح برای جهش تولید قابل تقدیر است

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.