باید دلاورمردی‌های عزیزانمان در هشت سال دفاع مقدس  را به جامعه معرفی کنیم 

0 19

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان تاکید کرد که باید بتوانیم دلاور مردی های عزیزان مان در هشت سال دفاع مقدس را به خوبی انعکاس داده و به جامعه معرفی کنیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با تبریک هفته فرهنگ پهلوانی گفت: روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در تقویم ملی ایران به ثبت رسیده و برنامه های متنوعی در سراسر کشور برای پاسداشت این فرهنگ برگزار شده که بیانگر این مهم است که پهلوانی جز لاینفک ورزش اشت .
احمدی در ادامه ظرفیت ورزش ایران را با برخورداری از ۱۴ هزار هیات ورزشی ،۵۲ فدراسیو،۲۸ هزار باشگاه و ۳ هزار تشکل مردم نهاد جوانان بسیار بالا توصیف کرد و اظهار داشت: بدون شک از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده می کنیم و از آن در جهت ارائه دلاورمردیها و جانفشانی هایی که در هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت ،استفاده خواهیم کرد و از نخبگان ورزش کشور هم بهره می بریم تا بتوانیم با برنامه های ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس را پاس بداریم .
وی در ادامه گفت : افتخار می کنیم که جامعه ورش ۵ هزار شهید دفاع مقدس دارد و ۱۳۰ شهید ورزشکار مدافع حرم هم تقدیم کرده است و در ین بین اهمت زیادی دارد که بتوانیم ان دلاور مردیها را با انعکاس مطلوب به جامعه معرفی کنیم .
دومین نشست ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وزارت ورزش و جوانان با حضور سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی این وزارتخانه و علی اصغر جعفری دبیر ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد .
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.