انتظارات ترامپ وسرکوب مردم آمریکا

2 329

بریان هوک که از طرف دونالد ترامپ مأموریت دارد تا در مورد امور مربوط ایران بکوشد مدعی شد که پایان تحریم تسلیحاتی ایران به این کشور اجازه می دهد برای نیرو های دفاعی خود اسلحه بخرد. بگزارش خبر گزاری ها وی که با شبکه خبری اسکای نیوز مصاحبه می کرد گفت اعضای شورای امنیت سازمان ملل باید به درخواست های آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران گوش فرادهند هوک در ادامه مصاحبه خاطرنشان کرد تحریم های سیاسی ایران با هدف جلوگیری از تأمین مالی آنچه آن را تروریسم خواند یعنی حزب الله لبنان وجهاد اسلامی فلسطین و حماس و آنچه تحت عنوان قاچاق اسلحه مطرح کرد یعنی کمک دفاعی به نیرو های یمن بوده است قابل یادآوری است که حزب الله لبنان و جهاد اسلامی فلسطین و حماس با تهاجمات ارتش اسرائیل روبرو هستند و نیرو های یمنی با تهاجمات ارتش عربستان سعودی روبرو شده اند.

نماینده آمریکا در امور ایران اضافه کرد روسیه و چین باید به خواسته کشورهای خاورمیانه درباره ایران گوش دهند. منظور او از کشور های خاورمیانه رژیم های عربستان، امارات متحده عربی و سایر امیر نشین ها و کشور های پادشاهی عرب است که در آنها از دموکراسی خبری نیست.

برایان هوک نگفت که در مورد تحریم مردم آمریکا که رئیس جمهور آمریکا آنها را بدلیل اعتراض به نژاد پرستی و آدم کشی تروریست نامیده است از روسیه و چین چه انتظاری دارد قابل یادآوری است که تاکنون هزاران نفر در آمریکا بوسیله نیروهای نظامی این کشور کشته، زخمی و دستگیر شده اند.

گفته می شود علت سکوت او در این باره آن است که او نماینده دولت آمریکا در امور ایران است نه نماینده دولت آمریکا در امور مردم آمریکا. نظر شما چیست؟

2 نظرات
  1. سهیلا ج می گوید

    بعید است ترامپ برای سرکوب تظاهرات مردم آمریکا از روسیه و چین تقاضای کمک کند چون پلیس آمریکا باندازه کافی قدرتمند و قاطع هست.

  2. حمید می گوید

    ولی از ترامپ هرکاری بر می آید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.