معاون امور سامانه ها و هوش قضایی «مافا» قوه قضاییه منصوب شد

0 12

معاون امور سامانه ها و هوش قضایی «مافا» قوه قضاییه منصوب شد

رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه طی حکمی معاون امور سامانه ها و هوش قضایی «مافا» دستگاه قضائی را منصوب کرد.

به گزارش واحد خبر «مافا» قوه قضائیه، دکتر عیسی زارع پور، رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه طی حکمی دکتر محمد کاظمی فرد را به سمت معاون امور سامانه ها و هوش قضایی «مافا» دستگاه قضائی منصوب کرد.

دکتر محمد کاظمی فرد، متولد ۱۳۶۰ و دانش آموخته دکترای مهندسی نرم افزار از دانشگاه اصفهان می باشد. وی عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه  است و بیش از ۱۵ سال سابقه تجربه در طراحی و تولید سامانه های کاربردی و هوشمند دارد.

در بخشی از این حکم آمده است:

« امید است با استعانت از خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین علیهم السلام و با روحیه جهادی و انقلابی و با استفاده از توان نیروهای متعهد و متخصص فناوری اطلاعات قوه قضاییه در مرکز، استانها و سازمانهای تابعه و نیز استفاده از ظرفیت جامعه نخبگانی کشور، در اجرای شرح وظایف ابلاغی (پیوست حکم) به منظور فراهم کردن زیرساخت‌های نرم افزاری لازم برای دستیابی به «قوه قضاییه هوشمند در تراز انقلاب اسلامی» موفق و موید باشید».

همچنین در این حکم انتصاب، رییس مرکز  از زحمات و مجاهدت‌های آقای رضا آسیابانی در حوزه مدیریت سامانه‌های قوه قضاییه تشکر و قدردانی نموده است.

بنا بر این گزارش، در پی ابلاغ ساختار جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه، «معاونت فناوری اطلاعات» این مرکز حذف و دو معاونت جدید  «زیرساخت و تجهیزات فناوری» و «امور سامانه ها و هوش قضایی» تشکیل شده است.

سوابق علمی  دکتر کاظمی فرد از این لینک قابل دسترسی می باشد  https://razi.ac.ir/~m.kazemifard

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.