بازدید سرزده مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران از ادارات ثبت شرق استان تهران

0 13

بازدید سرزده مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران از ادارات ثبت شرق استان تهران

در ادامه بازدیدهای مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران از مناطق ثبتی؛ مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران از ادارات ثبت شرق استان به صورت سرزده بازدید کرد.

به گزارش اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران، عبدالحسین رامشی ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد واحد ثبتی پیشوا و همچنین دیدار با کارکنان و اطلاع از نحوه ارائه خدمات به مراجعان از واحد ثبتی مذکور به صورت سرزده بازدید و از نزدیک در جریان روند امور و مشکلات و کمبودها قرار گرفت .

    به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک استان تهران ، عبدالحسین رامشی در جریان این بازدید با تعدادی از مراجعان گفتگو کرد و نظر مراجعان را درخصوص کیفیت ارائه خدمات ثبتی جویا شد . همچنین دکتر فاطمیان در این بازدید که مدیرکل را همراهی می کرد با حضور درتعدادی از دفاتر اسناد رسمی ، عملکرد این دفاتر را مورد بررسی قرار داد .

    بنابر این خبر ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران از قطعه زمینی که برای احداث ساختمان اداره ثبت اسناد و  املاک پیشوا اختصاص یافته بود بازدید و دستورات لازم را برای پیگیری دریافت  اعتبارات و بودجه احداث ساختمان صادر نمود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.