هیچ کدام از بانک‌ها حق ندارند کارگاه یا کارخانه‌ای که تملک کرده‌اند را تعطیل یا نیمه تعطیل کنند

0 3

هیچ کدام از بانک‌ها حق ندارند کارگاه یا کارخانه‌ای که تملک کرده‌اند را تعطیل یا نیمه تعطیل کنند

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: هیچ کدام از بانک‌ها حق ندارند کارگاه یا کارخانه‌ای که تملک کرده‌اند را تعطیل یا نیمه تعطیل کنند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه شورای معاونین دادگستری استان زنجان ضمن عرض تسلیت شهادت جواد الائمه( ع)  و تشکر از تلاشها و خدمات ارزشمند معاونین در مجموعه دستگاه قضایی استان گفت :با توجه به اصلاح ساختار در قوه قضاییه و تشکیلات دادگستری استان زنجان ۴ دادسرای عمومی و انقلاب در شهرستانهای ایجرود ،ماهنشان ،طارم و سلطانیه  حذف شد.
 

وی با بیان اینکه از برنامه های دوره تحولی قوه قضاییه چابک سازی در واحدهای ستادی و حذف برخی معاونت ها بود که در همین راستا در تشکیلات قضایی استان زنجان پست های قائم مقام حذف و معاون برنامه ریزی و آمار و انفور ماتیک  با سایر معاونت ها ادغام شد .
 

صادقی نیارکی با اشاره به اینکه ما ملزم به اجرای مصوبات و بخشنامه ها  قوه قضاییه در کلیه حوزه ها  هستیم ادامه داد : اعطای مرخصی به زندانیان مشمول  در دور دوم تشدید ویروس کرونا ، استفاده از مجازات های جایگزین حبس و دادرسی الکترونیکی از جمله اولویتهای دوره تحولی قوه قضاییه است که برای اجرای دقیق این مصوبات نیازمند همراهی و همکاری همه مدیران دستگاه قضایی استان زنجان هستیم.
 

عالیترین مقام قضایی استان تعیین تکلیف پرونده های معوق  در استان را از برنامه های مهم تشکیلات قضایی استان برشمرد و بیان داشت  در سال ۹۸ توفیقات بسیار خوبی در بیشتر حوزه ها و همچنین در تعیین تکلیف پرونده های معوق داشتیم که سال جاری با تلاش مضاعف و جهادی باید این توفیقات ارتقا پیدا کند.
 

صادقی نیارکی تصریح کرد : جلب رضایت در پرونده های قصاص و ایجاد صلح و سازش از برنامه های دوره جدید مرکز  توسعه حل اختلاف می باشد  که استان زنجان نیز بایستی در این مسیر برنامه ریزی و تلاش نماید.

 

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه برابر بخشنامه ریاست قوه قضاییه در راستای حمایت از واحدهای تولیدی  و جلوگیری از تعطیلی شرکتها  افزود : هیچ کدام از بانک‌ها حق ندارند کارگاه یا کارخانه‌ای که تملک کرده‌اند را تعطیل یا نیمه تعطیل کنند که این امر در استان زنجان نیز با جدیت پیگیری خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در بحث مرکز توسعه شوراهای حل اختلاف بایستی برای جلب رضایت در پرونده های قصاص و ایجاد صلح و سازش در دوره جدید گام های موثری برداشته شود.

 

در این جلسه از زحمات و تلاشهای سید نجم الدین صفوی قائم مقام سابق دادگستری کل استان و مهدی خسروی معاون قضایی و برنامه ریزی سابق دادگستری کل استان زنجان با اهداء لوح تقدیر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.