برگزاری سومین برنامه گفتگوی هفته با حضور وزیر کشور در بستر شبکه شاد

0 30

در راستای سلسله برنامه‌های گفتگو بر محور تحول، سومین برنامه گفتگوی هفته با حضور وزیر کشور به‌عنوان مهمان ویژه، پنجم مرداد ماه در بستر شاد به‌صورت زنده برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از وزارت آموزش‌وپرورش، برنامه «گفتگوی هفته» در راستای برگزاری سلسله برنامه‌های گفتگو بر محور تحول، باهدف ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین وزارت آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌ها به‌صورت منظم و هفتگی برگزار و به‌صورت زنده از طریق شبکه شاد برگزار می‌شود.

در این برنامه هفتگی، به‌تناسب موضوع، هر هفته آموزش‌وپرورش میزبان یکی از شخصیت‌های عالی‌رتبه کشوری با عنوان مهمان ویژه است، لذا سومین برنامه گفتگوی هفته روز یکشنبه پنجم مردادماه با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش؛ این نشست مجازی با مدیریت وزیر آموزش‌وپرورش و با حضور شورای معاونان در سالن جلسات ساختمان شهید رجایی برگزار و علاوه بر ۳۱ مدیرکل آموزش‌وپرورش استان‌ها، روسای ۷۶۰ منطقه آموزش‌وپرورش سراسر کشور به‌طور مستقیم شاهد این برنامه در بستر شبکه شاد هستند.

گفتنی است؛ در اولین برنامه گفتگوی هفته محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور و در دومین برنامه نیز رضا اردکانیان وزیر نیرو حضور داشتند و ضمن سخنرانی در این نشست، مسائل و مشکلات اعضای شورای معاونان وزارت آموزش‌وپرورش با دستگاه موردنظر را شنیده و به موارد مطرح‌شده پاسخ  گفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.