بازدید سر زده رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری از دادگستری اردل و ناغان

0 21

بازدید سر زده رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری از دادگستری اردل و ناغان

رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری به همراه جمعی از معاونان خود به صورت سر زده از دادگستری شهرستان اردل و دادگاه عمومی بخش ناغان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری چهارمحال و بختیاری، احمدرضا بهرامی در این بازدیدها ضمن نشست با روسا و پرسنل قضایی دو حوزه بر لزوم حفظ تعامل و همکاری دستگاه قضایی با نهادهای اجرایی برای خدمت به مردم و اجرای قوانین تأکید کرد.

وی با اشاره به استقلال دستگاه قضا در اجرای احکام و اعمال قانون اظهار داشت: هرچند نهاد قضایی برای اجرای احکام صادره و توسعه عدالت باید به صورت کاملا مستقل عمل نماید اما این موضوع نباید همکاری با دیگر دستگاهها را برای ایجاد امنیت و آرامش و صیانت از حقوق مردم تحت الشعاع قرار دهد. بهرامی یکی از وظایف مهم مدیران قضایی را در مسیر خدمت به مردم، نظارت بر زیر مجموعه و ارتباط  مستمر با کارکنان دانست و تصریح کرد: قطعاً اگر مدیری برای حفظ انضباط کاری و استفاده بهینه از زمان و امکانات با کارکنان خود تعامل نداشته باشد نمی تواند در راه کسب رضایتمندی مردم و ارتقاء سطح جایگاه سازمانی نزد شهروندان موفق باشد.

بهرامی همچنین توجه به معنویات و رشد ارزشهای اخلاقی در میان کارکنان را از دیگر وظایف مسئولان قضایی عنوان کرد و گفت: لازم است در هر حوزه قضایی به مسائل فرهنگی و دینی کارکنان توجه شود چراکه افزایش سطح ارتباطات امروزی از طریق بسترهایی همچون شبکه های فضای مجازی و اینترنت گاهاً می تواند به اعتقادات و باورهای اشخاص لطمه وارد کند.
 

گفتنی است رئیس کل دادگستری استان و هیأت همراه در جریان بازدید سرزده از دو حوزه قضایی اردل و ناغان با حضور در دفاتر کار کارکنان و قضات ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات ایشان از نزدیک نحوه انجام امور و خدمت رسانی به شهروندان را مورد نظارت و بررسی قرار دادند. همچنین مسئولان قضایی استان در سفر به بخش ناغان از روند احداث پروژه عمرانی ساختمان جدید دادگاه عمومی این بخش نیز بازدید کردند.   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.