باید به پست‌ها به عنوان امانتی از سوی مردم نگاه کنیم

0 17

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی گفت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی که مشروعیت آن برگرفته از ولایت اهل بیت (ع) است، توفیق الهی محسوب می‌شود که باید به پست‌ها به عنوان امانتی از سوی مردم نگاه کنیم.
 

مقام ارشد قضایی استان افزود: مسئولان دستگاه قضایی باید به اهمیت جایگاه خود واقف باشند و در این سمت نهایت تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مردم و جامعه به کار گیرند.
 

وی در ادامه بیان داشت: اگر این نظام امروز در اوج قله های افتخار ایستاده است به خاطر دلاور مردی های شهداء است و ما باید از این رو خود را مدیون خون پاک شهیدان بدانیم.
 

رییس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: بر این باوریم که صلاح جامعه در دست یکایک افراد جامعه است و باید بنگریم که ما به عنوان عضوی از این جامعه برای اصلاح، پیشگیری از وقوع جرائم، کاهش آسیب های اجتماعی و رفع معضلات و مخاطرات چه قدمی هرچند اندک برداشته ایم.
 

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی گفت: مطابق  سیاست های کلی قوه قضاییه ازهر اقدام قانونی که منجر به اصلاح فرد خاطی،کاهش ورودی پرونده و جمعیت کیفری گردد استقبال می کنیم.
 

در ادامه این مراسم معاون جدید رییس کل دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان قزوین بیان کرد: تمامی جوامع بشری نیازمند دو مقوله عدالت و امنیت هستند و به همین خاطر همه اهتمام خود را در جهت برقرای این دو عنصر مهم اجتماعی را به کار خواهیم گرفت.
 

گفتنی است طی این مراسم امیر جعفر تقی پور به عنوان معاون جدید رییس کل دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان قزوین معرفی شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.