مراسم تکریم و معارفه سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه شش تهران برگزار شد

0 8

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه شش تهران برگزار شد

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه شش تهران شاهد تغییر و تحولات مدیریتی بود.

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران: در این مراسم که با حضور نجفی معاون اول دادستان عمومی و انقلاب تهران در سالن کنفرانس دادسرای ناحیه شش برگزار شد، که در این مراسم آقای ذبیح¬زاده سرپرست وقت این دادسرا جای خود را به آقای بیضی¬زاده داد.

در ابتدا ذبیح¬زاده سرپرست سابق دادسرای ناحیه شش، عملکرد چهارساله این دادسرا را ارائه و آن را مرهون زحمات تمامی همکاران قضائی و اداری دانسته، از ایشان تشکر و برای سرپرست جدید نیز آرزوی موفقیت کرد.

وی صحبتهای خود را با این سخن از امام حسین (ع) ادامه داد: “بدانید نیازمندی¬¬های مردمی که به شما مراجعه می¬کنند از نعمت¬های الهی است، پس از این نعمت¬ها افسرده و بیزار نباشید که این وظیفه خدمت رسانی به دیگران محول خواهد شد” و در ادامه از تمامی همکاران، تلاش همه جانبه در جهت رفع حوائج مراجعین را خواستار شد و گفت: «از مراجعه مردم ولو مکرر خسته نشوید که توفیق خدمت در این است».

سپس نجفی معاون اول دادستان عمومی و انقلاب تهران پس از تشکر از سرپرست سابق و تبریک به سرپرست جدید، صحبت خود را آغاز و ذبیح زاده را فردی مومن، متعهد، انقلابی و نعمتی برای دادسرای عمومی و انقلاب تهران دانست و گفت: « از برکات نظام جمهوری اسلامی این است که مسئولیت، قائم به شخص خاصی نیست و این مسئولیت¬ها نعمتی است که باید در جهت خدمت از آن بهره برد».

نجفی ادامه داد: در شرایط فعلی که دشمن در حال جنگ با کشور و ملت ماست و به لحاظ محرومیت¬ها و ناکامی¬های گذشته خود سعی می¬کند از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی استفاده ¬کند، باید به شدت مراقب اقدامات دشمن بوده و فراموش نکنیم که این دشمن کاملا واقعی و تماما محسوس است.

وی افزود:« باید مراقب باشیم که در شرایط فعلی ناشی از بیماری کرونا، افراد را به سادگی به زندان نفرستیم و نیز سرعت در رسیدگی و جلوگیری از اطاله دادرسی را در دستور کار خود قرار دهیم؛ همچنین در جهت کاهش جرم سرقت که در شرایط فعلی، در صدر جرائم این دادسرا قرار دارد؛ گام برداشته و احکام محکم و مقتضی صادر تا مرتکب به مجازات دقیق و متناسب با جرم خود برسد و منحنی این آمار نزولی و رو به افول باشد».

سپس بیضی¬زاده سرپرست جدید دادسرای ناحیه شش از معاون اول دادستان و سرپرست سابق دادسرا تشکر کرده و گفت: امیدوارم این دادسرا مانند سابق به خوبی مجری طرح¬های تحولی ریاست محترم قوه قضائیه باشد و همچنان در راستای کاهش پرونده¬های مسن، ارجاع جرائم قابل گذشت به شورای حل اختلاف، کاهش جمعیت کیفری محبوسین دادسرا و برخورد با جرائم در صدر آمار مانند سرقت و کلاهبرداری گام برداریم.

سپس معاون اول دادستان تهران با اهدای لوح تقدیر از زحمات چهارساله ذبیح زاده در این دادسرا تشکر و ابلاغ سرپرست جدید دادسرا را به ایشان تقدیم کردند.

در انتها پرسنل قضائی دادسرا با معاون اول دادستان عمومی و انقلاب تهران و سرپرست جدید دادسرای ناحیه شش تهران، نشستی صمیمانه برگزار کردند و خواسته¬های خود را با ایشان در میان گذاشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.