آدم عاقل پای میز مذاکره با آمریکا نمی‌نشیند!

0 2

هادی بیگی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به طرح مجدد ترامپ برای مذاکره با ایران اشاره کرد و گفت: ترامپ به مذاکره با ایران احتیاج دارد تا بتواند به جامعه آمریکا بگوید توان حل مشکل با ایران را دارد و می‌تواند با آن پای میز مذاکره بنشیند.

وی در ادامه افزود: در حقیقت طرح مجدد مذاکره با ایران از سوی ترامپ بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد  تا بتواند برای انتخابات ریاست جمهوری  از آن سو استفاده کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: زمانی که مذاکره برجام انجام شد مقرر شده بود که همه تحریم‌ها علیه کشورمان لغو شوند، اما در همان زمان اوباما که برجام منعقد شده بود تحریم‌ها علیه کشورمان شروع شد.

نماینده مردم ملایر به عهدی غربی‌ها اشاره و اظهار کرد: آمریکایی‌ها خوی قلدرمابانه و زورگویی دارند و هیچگونه منطقی در کارشان نیست؛ بنابراین چه آدم عاقلی با این‌ها به مذاکره می‌نشیند؟

این نماینده مردم در ادامه افزود: تجربه ثابت کرده که مذاکره با غربی‌ها کار درستی نیست؛ چرا که این‌ها به هیچ تعهدی پایبند نیستند؛ متاسفانه برخی از افراد در داخل که تفکرات غربی دارند برای اینکه آبروی خود را به دلیل کم‌کاری‌ها حفظ کنند می‌گویند تحریم‌ها بخاطر وجود ترامپ در کاخ سفید بود، اما اگر جوبایدن رئیس‌جمهور شود ما می‌توانیم مشکلات را حل کنیم که این حرف نیز بی‌ربط است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.