تداوم «کمک‌های مؤمنانه» مردم سرخه/ ۴۰۰ بسته معیشتی توزیع شد

0 3
تداوم «کمک‌های مؤمنانه» مردم سرخه/ ۴۰۰ بسته معیشتی توزیع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سرخه، با شیوع ویروس منحوس کرونا طبق فرمایش مقام معظم رهبری، رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در کشور برگزار شد که به همت مردم همیشه در صحنه کمک‌های مردمی بسیار خوبی جمع‌آوری شد و به دست نیازمندان و خانواده‌های شناسایی‌شده رسید.

بعد از اجرای موفقیت‌آمیز مرحله نخست رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه، امروز با حضور جمعی از مسؤولان، مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در مصلای نمازجمعه شهرستان سرخه اجرا شد.

رئیس ستاد رزمایش «مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه» شهرستان سرخه در حاشیه اجرای مرحله دوم این رزمایش ضمن تبریک دهه ولایت و امامت به فارس اظهار کرد: برحسب اوامر مقام معظم رهبری همه ما مأموریت یافتیم تا در امتداد کمک مؤمنانه و یا همان پویش مردمی طرح مواسات، مرحله دوم این پویش مردمی مبارک را در دهه امامت و ولایت اجرا کنیم.

حجت‌الاسلام‌ مصطفی فاطمی‌بصیر تصریح کرد: شهرستان سرخه در زمره پیش‌قراولان و پیشتازان کمک مؤمنانه در استان سمنان است و تعاون، همدلی، همیاری و همکاری آحاد مردم، مجموعه خیران و مؤسسات خیریه سبب شد تا امروز شاهد خلق چنین آثار مبارکی در مصلای نماز جمعه شهرستان سرخه باشیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از برترین اعمال در دهه امامت و ولایت، موضوع اطعام است، گفت: این کمک‌هایی که با همت بلند مردم فراهم شده است، در اسرع وقت، در اختیار افراد شناسایی‌شده قرار خواهد گرفت.

رئیس ستاد رزمایش «مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه» شهرستان سرخه خاطرنشان کرد: با لطف خداوند و همیاری و همدلی مردم در مرحله نخست رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه موفق شدیم، مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری کنیم و در این عرصه حضور فعال داشته باشیم.

فاطمی‌بصیر ادامه داد: متعاقب این جریان مبارک، ۸۸ بسته معیشتی در روز میلاد امام رضا (ع) میان اقشار جامعه هدف توزیع و تقسیم شد.

وی عنوان کرد: همچنین در عید سعید قربان تقریباً ۷۰ رأس دام ذبح شد و گوشت آن در اختیار نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا قرار گرفت.

فاطمی‌بصیر اضافه کرد: امروز هم در این فضا با یاری و تشریک‌مساعی همه دوستان موفق شدیم، ۴۰۰ بسته معیشتی را در اختیار جامعه هدف قرار دهیم.

وی گفت: امیدواریم در این مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه نیز همچون گذشته خوش بدرخشیم و موجبات رضایت مقام معظم رهبری را فراهم سازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.