توطئه برای واگذاری مکّه و مدینه به اسرائیل

0 390

تیتری که می بینید یک اشباه چاپی نیست بلکه واقعیتی است که پشت هر مسلمانی را بلرزه در می آورد. مسلمانانی که نسبت به دین و پیامبر رحمت خود غیرت دارند توجه کنند.

این قابل درک است که کسانی یا دولتهایی هستند که می خواهند به امت اسلامی خیانت کنند و موجودیت رژیم صهیونیستی را به عنوان یک رژیم قانونی در سرزمین اسلامی غصب شده فلسطین به منظور جلب رضایت اربابان خود به رسمیت بشناسند ، اما آنچه که قابل درک نیست این است که کشورهای خیانتکار مسلمانان نما به پیامبر اکرم (ص) حمله ور شوند و رفتار صبورانه ایشان را در مقابل یهودیان بنی قریظه در شهر مدینه در صدر اسلام محکوم کنند و این کاری است که بگزارش اسرائیلی ها یک استاد دانشگاه عربستان انجام داده است آری خداوند متعال در قران خود از این گروه خبر داده بود و فرمود(و لن ترضی عنکم  الیهود و لا النصاری حتی تتبع ملتهم) (یهودیان و مسیحیان از شما راضی نخواهند شد تا اینکه از آنها پیروی کنید) آری این خبر وحی اکنون تحقق یافت و مسلمان نماها نه تنها دشمن صهیونیستی را به رسمیت شناختند که برای خوش رقصی برای دشمن در دین مورد ادعای خود نیز تشکیک کردند و فراموششان شد که پیامبر رحمت طبق خبر خداوند در قران بر پایه هوا و هوس نه حرفی می زند و نه رفتاری انجام می دهد.

فلسیطینی های در اردوگاه

رژیم سعودی چراغ سبز نشان می دهد تا به پیام رسان بزرگ وحی و خاتم سلسله انبیا، که صلوات خداوند بر او و خاندانش باد ، حمله شود و او را یک یهودی ستیز معرفی کنند که به شهروندان پیمان شکن یهودی مدینه ستم کرده است!. این مقاله شایسته است که با دقت مورد بررسی قرار گیرد و مسلمانان به آن واکنش نشان دهند و باید نظام سعودی و امارات را محکوم کنند. روزنامه اسرائیل نیوز سخنگو و شیپور صهیونیسم مقاله بسیار مهمی در مورد یک تحقیق دانشگاهی منتشر کرد که چند روز پیش در مهمترین مجله دانشگاهی اسرائیل به چاپ رسید. نویسنده تحقیق یک استاد دانشگاه سعودی است و عنوان آن “یهودیان شبه جزیره عربستان و آزار و شکنجه محمد بر آنها” است. نویسنده آن  به اصطلاح پژوهش، رئیس دانشکده تطبیقی ادیان ​​دانشگاه ابن سعود است که بزرگترین و مهمترین دانشگاه اسلامی دولتی عربستان و جهان است.

این مقاله مدعی شده است که : “یهودیان شبه جزیره عربستان از زمان ظهور دین ابراهیمی و یهودیت تا قبل از بعثت اسلام در میان تمام قبایل و کلانشهرهای عرب در صلح و آرامش زندگی می کردند و در ساخت و توسعه شبه جزیره عربستان کمک کردند. این وضعیت ادامه یافت تا اینکه پیامبر اسلام مبعوث شد ، که به دلیل نفرت از یهودیان، علیه آنها اعلام جنگ داد و مردان آنها را کشت و زنان و فرزندان آنها را به بردگی گرفت ، آنها را آواره کرد و شهرهای آنها را در شبه جزیره عربستان ویران ساخت. “وی در این زمینه از اصطلاح” پاکسازی قومی ” استفاده می کند. برای توصیف آنچه بر یهودیان به دست محمد و مسلمانان در مدینه رخ داده است.

در این به اصطلاح پژوهش ، نویسنده سعودی ، پیامبر اسلام (ص) را به یهود ستیزی و پرخاشگری و دامن زدن به درگیری های مذهبی با یهودیان متهم کرد. بنابراین ، وی از دولت سعودی می خواهد که در مورد اعطای مجدد زمین و مدارک شهروندی به یهودیان و اسکان مجدد آنها در مدینه و اشغال شبه جزیره عربستان بوسیله اسرائیل کند. و کلیه حقوق اسرائیلی ها را به عنوان یک شهروند سعودی برسمیّت بشناسد و در گشودن راه مهاجرت برای آنها و اسکان آنها از همه شهرهای عربستان سعودی ، بدون هیچ گونه مزاحمت ، به عنوان اولین قدم و آغاز حسن نیت برای آشتی با یهودیان و اسرائیل دستور لازم صادر کند.

قتل عام صبرا و شتیلا

امروز مراکز سیاسی ، فکری و مذهبی صهیونیستها می گویند انتشار این تحقیق مهمترین پیروزی صهیونیسم در ۱۰۰ سال گذشته به شمار می آید. این خبر چه صحت داشته باشد چه نه ، سکوت آل سعود در مورد آن و انکار نکردن آن بسیار خطرناک است. نشریه صهیونیستی می نویسد آنچه اتفاق افتاده اینکه این تحقیق توسط یکی از برجسته ترین نمایندگان دولت عربستان است و این اعتراف از نظر تاریخی و اهمیت آن برای اسرائیل همانند بیانیه بالفور است که در سال ۱۹۱۷ از سوی انگلیس صادر شد . اعلامیه بالفور دروازه فلسطین را به روی صهیونیست های مهاجر گشود و مقاله این شهروند سعودی نابکار آغاز گشودن درهای مکه و مدینه و کل عربستان سعودی  بر روی صهیونیستها و بازگشت صهیونیست به آن اماکن و درخواست غرامت صدها میلیارد دلار از ریاض است و این بدان معنی است که کل عربستان به اسرائیل تقدیم شود.

این پیروزی صهیونیسم بدون شلیک یک گلوله ، علیه اسلام، یک فاجعه است که نشان می دهد سکوت در برابر این فجایع ممکن است ما را به کجا برساند. آری سطح خیانت  به امت اسلامی می تواند به جایی برسد که غیر قابل تصور است به ویژه اگر خاخام های وهابی همه رفتار شاهزادگان ماسونی آل سعود را توجیه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.