سخنگوی دولت از حاشیه شهر زاهدان بازدید کرد

0 8

علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت بعدازظهر سه‌شنبه از نقاط حاشیه شهر و سکونت‌گاه‌های غیررسمی زاهدان و چند کارگاه و پایگاه اجتماعی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از ایرنا، علی ربیعی در ادامه سفر یک روزه به زاهدان به همراه استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسوولان استان با حضور در گلزار شهدا و غباروبی مزار این عزیزان، با ذکر فاتحه و نثار گل یادوخاطره شهدا را گرامی داشت و با آرمان‌های شهیدان تجدید میثاق کرد.

وی به اتفاق هیات همراه از کارگاه اشتغالزایی چند منظوره زینب کبری(س)، پایگاه اجتماعی شتایش‌گران و مرکز توانبخشی ضایعه نخاعی در محله شیرآباد و حاشیه شهر بازدید کرد.

سخنگوی دولت همچنین از کارخانه تولید لباس هامون بافت کویر تولید کننده لباس های نظامی نیز دیدن و در مراسمی کارخانه بسته‌بندی آب آشامیدنی «هستی شمالی» و کارخانه تولید دستمال کاغذی «آزاده کاوند» را افتتاح کرد. 

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری شامگاه دوشنبه به منظور دیدار و گفت‌وگو با اقشار مختلف مردم و بازدید از چندین طرح اجتماعی، آموزشی و تولیدی وارد زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شد.

تجلیل از خانواده معظم شهدا در دومین روز از هفته دفاع مقدس، برگزاری جلسه شورای اطلاع‌رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها، نشست خبری با اصحاب رسانه، دیدار با احزاب و فعالان اجتماعی سیستان‌وبلوچستان نیز از دیگر برنامه‌های سخنگوی دولت در این سفر یک‌روزه بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.