مسیحیان و مسلمانان جهان متحّد شوید

0 439

ستیزش با مسحیت و اسلام در اروپا از هنگامی آغاز شد که بقایای ارتجاع عرب زخم خورده از کین جوئی بیرحمانه عباسیان وارد شبه جزیره ایبری شدند و یک نظام دو قطبی مسلمان – مسیحی را در شبه جزیره ایبری ایجاد کردند.

دولت اموی اندلس به مرکزیت قرطبه تبدیل به بزرگترین دولت اروپا با نیروی دریائی کارآمد و توانمند شد. دولتمردان دولت اموی اندلس ترکیبی از پیروان رسمی دو دین بزرگ در اروپا یعنی مسحیت و اسلام بودند در حالیکه هیچکدام به هیچ یک از این دو دین باور نداشتند. تلاش در جهت ایجاد مسیحیّت صهیونیستی که متحد ارتجاع یهود و ارتجاع عرب و دشمن حرکت انقلابی موسی (ع) و عیسی(ع) و پیامبر اسلام (ص) باشد منجر به ایجاد ایالت های نوظهور مسیحی در شمال شبه جزیره ایبری شد. ایالاتی نظیر آراگون، کاستیل، لیون و کانتابریا. این ایالات در رأس قدرت و در ستاد متحد امویان بودند و باآنها ارتباط نزدیک نسبی و سببی داشتند و در صف با مسلمانان اندلس و مسیحیان فرانسه – هردو – می جنگیدند بویژه در جنگ با مسیحیان فرانسه از حمایت نظامی دولت قرطبه نیز برخوردار بودند.

نقطه آغاز جنگهای مشهور به جنگهای صلیبی همین نقطه جغرافیائی و منطقه سیاسی است. بعد ها طبل های جنگهای صلیبی از آراگون ولیون و کاستیل به صدا در آمدند و سپاهیان صلیبی نخست با دولت مسیحی بیزانس جنگیدند و قلمرو آن را اشغال کردند و سپس از خون مسلمانان، آسیای غربی را رنگین ساختند و ارابه های جنگی را از قسطنطنیه تا بیت المقدس و از بیت  المقدس تا قاهره به حرکت در آوردند و پس از جنگ های صلیبی و کشتار مسلمانان در شرق به سراغ مسملنان در اروپای جنوب غربی رفتند و آنها را مقابل سه گزینه قرار دادند یا مرگ یا انقیاد و قبول مسحیّت مطلوب آنها  ویا فرار سوار بر قایق ها و دل زدن به دریای خروشان در مدیترانه و اقیانوس اطلس.

بسیاری از اروپائیان مسلمان که بیشتر از گوتها بودند یا طعمه شمشیر شدند یا طعمه آتش و یا در دریا غرق شدند و بدین ترتیب پروژه انتقام از عباسیان و مسلمانان جامه عمل پوشید.

پس از جنگ های صلیبی نوبت به جنگ با مسحیّت و مسیحیان رسید چهره های مقدس مسیحیت سوژه نقاشی های پورنو شدند مریم (ع) را با سینه باز کشیدند عیسی (ع) را بصورت کودکی لخت مادر زاد تصویر کردند بر طاق نمازخانه، مردان و زنان مسیحی را لخت مادر زاد تصویر کردند و اسم این جسارت را هنر رنسانس گذاشتند و گفتند رنسانس  از نقاشی در رم شروع شد که به تسخیر آنها از زمان جنگهای صلیبی در آمده بود. ستیزش با اسلام و مسیحیّت از آن هنگام تا امروز در اشکال مختلف ادامه یافت از جنگ های سی ساله که بگذریم جنگ با  انقلاب مردمی فرانسه و دزدیدن این انقلاب از دست مسیحیان معتقد به خدا و مسیح و سپردن آن بدست مسیحیّت صهیونیستی و جنگ های جهانی اول و دوم نیز در همین چهار چوب قابل بررسی و تحلیل هستند.

از زمان جنگ های مشهور به جنگ های صلیبی تا امروز نبرد با اسلام و مسیحیّت توسط ارتجاع برآمده از درون مدعیان پیروی از آئین موسی (ع) و آئین پیامبر اسلام (ع) در اروپا – و بلکه باید امروز گفت در سطح جهان – پایان نیافته است.

آنچه در هنر مسیحیّت صهیونیستی می گذرد ادامه جسارتی است که با هنر رنسانس آغاز شد. تخریب چهره انبیا و ادیان تنها در مورد دین اسلام و سیمای پیامبر اکرم (ص) نیست بلکه فیلمسازان غربی بارها به مقدسات مسیحیّت بویژه حضرت عیسی علیه السلام نیز تعدی کرده‌اند و ایشان را مورد استهزاء قرار داده‌اند.

بارها در فیلم‌ها و سریال‌ها و حتی کارتون‌ها این پیامبر بزرگ خدا را مورد تمسخر قرار دادند و با وارد کردن کاراکترهای ایشان در ویدئوموزیک‌ها به ساحت این نبی خدا جسارت کردند.

بگزارش خبرگزاری تسنیم «… اما انتهای خط جهالت و ضلالت مشخص نیست و گویی انسان هرچقدر در بدی و تاریکی فرو برود پایانی برای آن نیست. به تازگی یک بازیگر درجه چندم آمریکایی که اخیرا در زمینه ساخت آثار مستهجن نیز ورود کرده بود با حضور در فیلمی به همراهی دختر مایکل جکسون، حضرت عیسی را به صورت زنی همجنس‌باز معرفی کرده‌.

این فیلم مورد انتقاد انجمن‌های دینی و مسیحی قرار گرفته است و آنها نسبت به این اقدام موهن اعتراضات خود را بیان کرده‌اند. انجمن یک میلیون مادر که نسبت به فیلم‌ها و انیمیشن‌هایی که علیه باورهای خانوادگی و سالم باشند مواضع صریحی می‌گیرد این بار نیز در پی خبر ساخته شدن این فیلم از طرفداران خود خواست  که با پیوستن و کمک به این سایت جلوی اکران این فیلم را بگیرند.»

از دیگر اقدامات ضد مسیحی و ضد اسلامی می توان از برگزاری نمایشگاهی در حیفا یاد کرد که  در آن به مقدسات مسیحیان توهین شده بود. بدیهی است که توهین به هر یک از پیامبران خدا توهین به مقدسات مسلمانان نیز هست.

رؤسای کلیساهای شهر «حیفا» طی بیانیه ای با بیان این که ما نمی‌توانیم نسبت به انتشار این تصاویر در صفحات اجتماعی و تحریک احساسات در پی آن بی‌تفاوت باشیم، اعلام کرد؛ درخواست از بین بردن این تصاویر و مجسمه‎های موهن به نمادهای دینی حق مشروع ماست، اما ما به‌عنوان کاهنان نمی‌توانیم برای مطالبه خواسته‌های خود از چارچوب‌های قانونی و یا سازمان‌های اجرایی در رژیم اسرائیل کمک بگیریم.

همچنین مردم فلسطین در اعتراض به برگزاری یک نمایشگاه در حیفا که در آن به مقدسات دین مسیحیت، حضرت عیسی مسیح(ع) و مریم مقدس(س) اهانت شده بود، اعتراض کردند که در نهایت منجر به حمله نظامیان اسرائیلی به تظاهرکنندگان و مصدوم شدن ده‌ها نفر بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور شد.

کمیته اسلامی ـ  مسیحی  حمایت از قدس و مقدسات فلسطین نیز با صدور بیانیه‌ای، ضمن انتقاد شدید از این نمایشگاه تحریک‌آمیز، خواستار تعطیلی آن  شد و اعلام کرد: این به اصطلاح نمایشگاه، حضرت عیسی (ع) و مریم مقدس (س) را به گونه‌ای نژادپرستانه و سخره‌آمیز به تصویر کشیده و چنین رفتاری نه تنها مسیحیان بلکه پیروان دیگر ادیان الهی را خشمگین می‌سازد.

از جمله اقدامات ضد مسیحیّت و ضد اسلام این جریان ارتجاعی می توان به فیلم های آخرین وسوسه های مسیح و فیلم اولین وسوسه های مسیح و کتاب آیات شیطانی اشاره کرد جریانی که به اتفاقات امروز در فرانسه منجر شده است.

نباید فراموش کرد که امرای سکولار حاکم بر اروپا تماماً حامی و مدافع این  جریان ضد مسیح و ضد اسلام هستند. مگر سلمان رشدی از دربار  انگلیس لقب شوالیه نگرفت؟ و مگر هالیوود باستخدام این سیاست ضد مسیح و ضد اسلام در نیامده است.

کار این دین ستیزی به آنجا رسیده که بعضی از فیلم سازان باصطلاح مسلمان را تحت تأثیر خود قرار داده است و آنها هم برای اینکه از حمایت امرای سکولار غرب در قالب جوایز گوناگون برخوردار شوند به پیامبران خدا یعنی حضرت مسیح (ع) و حضرت رسول (ص) و یا حتی انقلاب اسلامی ایران توهین می کنند.

جریان مسیحیّت صهیونیستی از قرنها پیش تا امروز با مظلوم نمائی دست به جنایت و کشتار و ترور شخصیّت ها و اشخاص زده است. هولوکاست فقط گوشه ای از مظلوم نمائی های این جریان است.

از سر بریدن دختران مسیحی در اندلس و ساختن مناره از رئوس قربانیان مسیحی در قرطبه بگیریدتا ماجرای جنایاتی که بعد ها به اسم مسحیّت در حق معترضین انجام دادند و بالاخره کار مظلوم نمائی به آنجا رسید که امروز در فرانسه به اسم آزادی به پیامبر اسلام(ص) توهین می کنند و به اسم دفاع از پیامبر اسلام(ع) با چاقو به این و آن حمله می کنند و یا با تشکیل گروههای تروریستی  هم به آزادیخواهان مسلمان حمله کرده و آنها را قتل عام می کنند و هم به ترور شخصیّت اسلام و مسلمانان می پردازند. داعش و جبهه النصره و طالبان و القاعده از میوه های درخت اسلام ستیزی هستند که بوسیله این جریان بوجود آمده است.

در حالیکه دست یک دشمن مشترک هم از آستین باصطلاح هنرمندان آزادیخواه بیرون آمده و هم از آسیتن متعصبان خشن و گمراه و دور از راه انبیاء و خدا.

امروز وقت آن است که مسیحیان و مسلمانان جهان دست اتحاد در دست یکدیگر بگذارند و با این دشمن مشترک روبرو شوند و مکر شیطانی آن را برای بشریّت افشا نمایند.

شعاری که امروز مورد رضایت حضرت موسی (ع) و حضرت مسیح (ع) و حضرت محمد (ص) است چنین است: کلیمیان، مسیحیان و مسلمانان جهان متحد شوید و دست در دست هم از نهاد نبوت و حقیقت ربانی ادیان الهی دفاع کنید. این انتظار ما  از شماست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.