از نمایشگاه مجازی “حفاظت از زمین با استانداردها” بازدید کنید

0 11

روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران با همکاری فرهنگسرای معرفت، نمایشگاه مجازی پوستر با موضوع «حفاظت  از زمین با استانداردها» را در نگارخانه مجازی معرفت در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از استاندارد، این نمایشگاه  با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، از ۲۰ آبان ۹۹ در نگارخانه مجازی معرفت برگزار می شود.

یادآور می شود، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ملی استاتدارد ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد، فراخوان طراحی پوستر با شعار “حفاظت از زمین با استانداردها” را اعلام و متعاقب آن ۵۳ اثر دریافتی را پس از داوری، انتخاب کرد که در حال حاضر در قالب نمایشگاهی مجازی برگزار می شود.
امید است، نمایشگاه حضوری پس از رفع محدودیت‌های ناشی از همه گیری کرونا در نگارخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد. محسن جعفری، محمد رحیمیان،محمد خدادادی، محمد داوودی، عیسی احمدی، سعید حسنی، فرید شهیدی نژاد و محمدصادق رهبانی، مصطفی راد، لیلا منطقی، نفیسه حسینیان، محمد رضابیگی، فائزه خلج، فرناز کاویانی، ریحانه محمدی، امیرحسین عارفی پور، غزاله علی سیرت، مهتاب رحیمی، محدثه یعقوبی، لیلا مشکین، متین اعتباریان، سمیرا ابراهیمی، سعید حیاتی پور، طاهره حیاتی پور، مینا فلام احمدی، مهسا مددخواه، سعید حیدری، ژیلا شجاعی، مسعود محمدزاده، فرشاد فشندی، عارفه سادات و زهرا اصلانی هنرمندان طراح این آثار هستند. 
علاقمندان می‌توانند برای بازید از این نمایشگاه به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای معرفت به نشانی @marefat.farhangsara و سامانه اطلاع رسانی استاندارد ایران به نشانی standardna.ir مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.