امکانات ورزشی در مشکین شهر در حد صفر است

0 10

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ظرفیت‌های بالای مشکین شهر و معرفی ورزشکاران و نام آوران متعدد ورزشی، اظهار کرد: با وجود چنین استعدادهایی اما امکانات ورزشی در مشکین شهر کاملا خدادادی است و وزارت ورزش هیچ اقدامی برای توسعه امکانات و بهره مندی از ظرفیت‌ها انجام نداده است.

نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از ورزشکاران استان و مشکین شهر به دلیل همین نبود امکانات به سایر استان‌ها و پایتخت مهاجرت کرده‌اند، گفت: این در حالی است که مشکین شهر و استان دارای ورزشکاران مدال آور بسیاری است.

عباس زاده مشکینی یادآور شد: طی دو دهه اول انقلاب اسلامی درخشش ورزشکاران شمال غرب کشور کم نظیر بود ولی با گذشت زمان به دلیل عدم توجه به ظرفیت‌های استان این استعدادهای ورزشی دلسرد شده و کم کم از بین رفت.

مدیریت ورزشی متمرکز در مراکز استان‌ها است

وی با بیان اینکه ورزش هیچ بروز و ظهوری در مشکین شهر ندارد، تصریح کرد: مدیریت ورزشی کشور و حتی استان‌ها بیشتر توجه به مراکز استان و کشور دارند و از شهرستان‌های حاشیه غافل هستند که این مسئله مستلزم یک بازبینی جدی در استراتژی و راهبردهای وزارت ورزش و جوانان است.

سرانه ورزشی در استان اردبیل از متوسط کشوری پایین‌تر است

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل تصریح کرد: امروز سرانه متوسط ورزشی در کشور بیش از یک متر است که این رقم در استان اردبیل کمتر از متوسط کشوری است و می‌طلبد وزارت ورزش به این موضوع توجه ویژه داشته باشد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.