ظریف درگذشت حجت الاسلام شهیدی را تسلیت گفت

0 9

وزیر امور خارجه در گذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، در پیام محمدجواد ظریف آمده است: ارتحال حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه، معاون سابق رییس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین معاون پیشین کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه موجب تاثر و تالم بسیار اینجانب و همکارانم در وزارت امور خارجه شد.

وی ادامه داد: سوابق و خدمات درخشان آن روحانی وارسته، خلیق و پرتلاش در عرصه‌های مختلف در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تلاش‌های خستگی‌ناپذیر ایشان در دوره خدمت به خانواده عزیز و مکرم شاهد و ایثارگر و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی از خصلت‌های بارز آن عزیز سفر کرده است که به یادگار و ماندگار باقی خواهد ماند.

وزیر امور خارجه خاطرنشان کرد: اینجانب مصیبت فقدان آن روحانی با اخلاص و دلسوز را به بیت مکرم و ارجمند شهیدی محلاتی و بستگان محترم ایشان تسلیت عرض می‌نمایم و برای ایشان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

ظریف افزود: از خداوند منان مسئلت دارم روح بلند و ملکوتی آن سلاله سادات و روحانی جلیل القدر در بارگاه قدسی با اهل بیت عصمت و طهارت (ع) محشور و همجوار باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.