حضور رییس مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه جهت بررسی پیشنهادات پیرامون بودجه ۱۴۰۰

0 6

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس صبح امروز(دوشنبه ۱۰ آذرماه) با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

حمید رضا حاجی بابایی در تشریح دستور کار این نشست ضمن تبریک به مناسبت روز مجلس، گفت: روز مجلس به نام شهید آیت‌الله مدرس که نماد یک نماینده انقلابی و مردمی بوده، نامگذاری شده است و امیدواریم ما هم بتوانیم با پیروی از سیره این شهید بزرگ خدمتگذار واقعی مردم باشیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این نشست مشترکی است که در آستانه ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۰ توسط دولت به مجلس تشکیل شده است تا درخصوص راهکارهای رسیدن به یک بودجه تاثیرگذار و کارآمد به نتیجه برسیم.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون توقعات اجتماعی به جایی از مجلس شورای اسلامی در مورد نحوه بررسی و تصویب لایحه بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد که انتظار می‌رود تغییراتی در اصولی که در سنوات گذشته برای بودجه وجود داشته است، اعمال شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: با توجه به اینکه اصلاح ساختار بودجه نیز در مجلس شورای اسلامی مطرح است، بنابراین باید بودجه ۱۴۰۰ از نظر شفافیت منابع و درآمد با بودجه‌های سنوات گذشته متفاوت باشد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تاکنون تنها بودجه شرکت‌های دولتی ارائه شده و طبق قانون، دولت باید تا ۱۵ آذرماه لایحه بودجه عمومی سالانه کشور را نیز به مجلس شورای اسلامی ارائه کند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.