رفع محرومیت بخش کلاترزان سنندج باید با قید فوریت در دستور کار نهادهای استانی و شهرستانی قرار گیرد

0 21

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محسن فتحی ، نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش کلاترزان سنندج حضور یافت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این جلسه گفت:رفع تعطیلی شعبه بانک کشاورزی در شویشه، تخصیص اعتبار برای جبران کسری بودجه شهرداری شویشه، استفاده از ظرفیت جاده ترانزیتی مریوان برای رونق اشتغال و همچنین رفع مشکلات احداث کتابخانه در این شهر از مطالباتی است که لازم از پیگیری شود.

وی در این نشست به ظرفیت های موجود در این منطقه اشاره کرد و گفت: رفع محرومیت بخش کلاترزان باید با قید فوریت در دستور کار نهادهای استانی و شهرستانی قرار گیرد.

نماینده مردم  سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس احداث تصفیه خانه برای تامین آب شرب شویشه را از دغدغه های به حق مردم عنوان کرد و افزود: مردم این منطقه لایق بهترین امکانات و خدمات هستند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به ظرفیت جاده ترانزیتی مریوان برای کمک به رونق اشتغال در منطقه ادامه داد: حل مشکلات این منطقه از طریق مکاتبه و پیگیری از طریق نهادهای ملی و استانی در دستور کار قرار دارد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.