طرح توسعه بیمارستان خاتم‌الانبیا نطنز مطالبه شهروندان است

0 22

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رحمت الله فیروزی پوردرباره طرح توسعه بیمارستان ۹۶ تخت خوابی خاتم‌الانبیا نطنز، گفت: یکی از مطالبات مردم شهرستان نطنز راه‌اندازی بخش سی‌تی‌اسکن بود که با پیگیری‌های مکرر محقق شد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرده‌اند که دستگاه سی‌تی‌اسکن ۲ اسلایس برای شهرستان نطنز فرستاده شود که اغلب مردم نطنز و مسئولان شهری و ما با این موضوع مخالفت کرده‌ایم و در دیدار با وزیر بهداشت و درمان نیز بر حل موضوع و اختصاص دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس ویژه بیمارستان نطنز تاکید شده و  نمکی وزیر بهداشت هم با این درخواست ما موافقت کردند.

وی بابیان اینکه راه‌اندازی طرح توسعه بیمارستان ۹۶ تخت خوابی خاتم‌ الانبیای نطنز یکی  از مردم شهرستان نطنز راه‌اندازی بخش سی‌تی‌اسکن بود که با پیگیری‌های مکرر محقق شد افزود: توسعه تجهیزات پزشکی در  نظنر   راهکاراساسی  برای  افزایش  خدمات بهینه درمانی است.

نماینده  مردم نطنز در  مجلس یادآورشد: دستگاهی باید اهدا شود که پاسخگوی نیاز ۱۰ تا ۲۰ سال آینده شهرستان نطنز را با جدیدترین تکنولوژی تامین کند در حالی که این دستگاه سی تی اسکن مد نظر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به دستگاه مد نظر مسئولان شهرستان کاشان از تکنولوژی پایین‌تری برخوردار است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.