لزوم مرمت فضاهای آموزشی فرسوده در فیروزآباد

0 5
لزوم مرمت فضاهای آموزشی فرسوده در فیروزآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از فیروزآباد ، مهرالله رخشانی‌مهر در دیدار با امام جمعه این شهرستان که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش فارس و جمعی از مسئولام محلی برگزار شد، اظهار داشت : محصول کار ما که همان مدرسه‌سازی است باید بالاترین کیفیت را داشته باشد تا بتوانیم با هویت‌بخشی به معماری مدارس، از معماری ایرانی اسلامی بهره بگیریم.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش بیان داشت: در برنامه کاری خود تعریف پروژه جدیدی نداریم، زیرا پروژه‌هایی که تا الان نیمه کاره رها شده‌اند، خساراتی است که بر دست دولت گذاشته شده و باید هر چه سریع‌تر این پروژه‌ها تعین تکلیف شوند.

وی اظهار کرد: برای استان فارس در سال ۱۳۹۹ مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که از این میزان، حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برای پروژه های مشارکتی با خیران دیده شده است.

رخشانی مهر گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته که تا پایان سال ۱۳۹۹، فضای آموزشی و نوسازی نیازمند تعمیر و مرمت در شهرستان پیگیری و مشکلات و نواقص آنها مرتفع گردد.

در ادامه این نشست، امام جمعه فیروزآباد ضمن خوش‌آمدگویی به رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور  و هیئت همراه، اظهار داشت: شهرستان فیروزآباد از نظر فضای آموزشی به شدت نیاز به مساعدت دارد.

آیت‌الله سیدعزیزالله هاشمی زاده افزود: در این شرایط ضروری است که تجهیزات مراکز آموزشی در حال ساخت،  نیازمند مرمت یا پروژه‌های تکمیل شده از طریق وزارتخانه تامین شود.

امام جمعه فیروزآباد خاطرنشان کرد: انتظار می رود سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور با نگاه ویژه ای ارتقای سرانه فضای آموزشی و تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی و تجهیز آنها را در این شهرستان در دستور کار قرار دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.