ارائه خدمات رایگان چشم‌پزشکی گروه جهادی شهید رهنمون در سنندج

0 28
ارائه خدمات رایگان چشم‌پزشکی گروه جهادی شهید رهنمون در سنندج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج ظهر امروز در حاشیه ویزیت رایگان بیماران چشمی توسط گروه جهادی چشم‌پزشکی شهید رهنمون در منطقه حاشیه‌نشین نایسر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: هفت نفر از پزشکان متخصص و فوق‌تخصص به مدت سه روز بیماران چشمی را ویزیت خواهند کرد.

سرهنگ حسن عسگری افزود: در اجرای این طرح که از روز پنجشنبه آغاز شده است، بیماران شناسایی‌شده نیازمند ویزیت رایگان می‌شوند و افرادی که نیاز به عینک داشته باشند بصورت رایگان عینک به آنها اهدا خواهد شد.

به گفته وی، بیمارانی هم که به عمل جراحی نیاز داشته باشند، با معرفی به بیمارستان کوثر سنندج و بصورت کاملا رایگان درمان خواهند شد.

ویزیت رایگان ۳۵۰۰ بیمار چشمی در کردستان

مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز اظهار داشت: طرح ویزیت رایگان چشم از چهار ماه پیش در استان کردستان شروع شده و تاکنون بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در هفت شهرستان استان ویزیت و غربالگری شده‌اند.

محسن رمضان‌زاده خاطرنشان کرد: تاکنون دو هزار و ۵۰۰ عینک رایگان به بیماران نیازمند اهدا شده و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی نیز بیماران نیازمند در بیمارستان کوثر سنندج مورد اعمال جراحی قرار گرفته‌اند.

وی افزود: اکنون هم ۶۰ بیمار از شهرستان‌های بیجار، مریوان و کامیاران در طول سه روز عمل جراحی چشم می‌شوند.

به گفته رمضان‌زاده، برنامه ویزیت رایگان و عمل جراحی تا اتمام کامل شهرستان‌های استان ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.