استقبال از پیکرهای مطهر ۱۵ شهید در شیراز

0 7
استقبال از پیکرهای مطهر ۱۵ شهید در شیراز
عکس دریافتی است.

ایسنا/فارس مراسم استقبال پیکرهای مطهر ۱۵ شهید گمنام دوران دفاع مقدس، با حضور مقام‌های ارشد استان فارس در محل فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز، انجام شد.

صبح چهارشنبه ۲۴ دی، با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، رئیس کل دادگستری، فرمانده سپاه فجر و شمار کثیری از مسئولان ارشد استان فارس و شهرستان شیراز، مراسم استقبال از پیکرهای مطهر ۱۵ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس، در محل فرودگاه بین‌المللی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز، برگزار شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه این مراسم اعلام کرد که پیکر مطهر این شهدا، پس از استقبال، با خودرو در نقاط مختلف شهر شیراز تشییع و سپس به محل معراج شهدا انتقال داده خواهد شد.

سرهنگ پاسدار سعید کوشکی جهرمی، خاطرنشان کرد که مراسم تشییع پیکرهای این شهدا، به دلیل شرایط کرونایی، به شکل محدود در ۱۲ نقطه از پیش تعیین شده فارس، برگزار و خاکسپاری انجام خواهد شد.

کوشکی گفت: پیکرهای پاک این شهدا، براساس برنامه‌ریزی انجام شده، در اماکن دانشگاهی، نظامی و عمومی شهرستان‌های شیراز، فیروزآباد، گراش، خفر، جهرم، ششده قره بلاغ فسا و آباده و در اماکن نظامی، دانشگاهی و شهری خاکسپاری خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.