افتتاح ۵۹ پروژه گازرسانی به روستاهای زنجان در دهه فجر

0 23
افتتاح 59 پروژه گازرسانی به روستاهای زنجان  در دهه فجر

موسی احمدلو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر چندین پروژه گازرسانی در زنجان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه در دهه فجر امسال افتتاح طرح‌های گازرسانی به ۵۰ واحد صنعتی و تولیدی و گازرسانی به ۹ روستا آغاز می‌شود، گفت: در مجموع بیش از ۱۵میلیارد و ۵۱ میلیون تومان اعتبار برای افتتاح این طرح‌ها هزینه شده است.

وی از افتتاح طرح گازرسانی به ۹ روستای استان با ۵۱۲ خانوار خبر داد و افزود: با این افتتاح مجموع روستاهای بهره‌مند از نعمت گاز طبیعی در استان به ۶۰۲ روستا با ۹۴ هزار و ۸۹ خانوار می‌رسد.

احمدلو با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۸۸.۴ درصد از خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند، افزود: تعداد روستاهای دارای سکنه استان ۹۱۱ روستا است که ۶۰۲ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ادامه داد: عملیات گازرسانی در ۴۷ روستای دیگر برای بهره‌مندی ۴ هزار و ۲۸۲ خانوار ادامه دارد.

احمدلو همچنین ار افتتاح پروژه گازرسانی به ۵۰ واحد صنعتی و تولیدی در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: برای این طرح‌ها نیز بیش از ۴ میلیارد و ۸۱۱ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.