فجر ۴۲| نصب پرچم ایران اسلامی بر سر در منازل در گنبدکاووس

0 87
فجر 42| نصب پرچم ایران اسلامی بر سر در منازل در گنبدکاووس

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، دهه فجر بدون تردید همان‌طور که امام راحل عظیم‌الشان بر آن تاکید کرده بودند مقطع رهایی و پرواز ملت ایران و عروج انقلابی آنان به عرش عزت، استقلال و آزادی است و بی‌شک گرامیداشت یاد و خاطره این دوران پرافتخار و سراسر عزت در راستای تقویت هویت انقلابی و انسجام ملی برای مبارزه با استکبار و دشمنان این نظام و انقلاب صورت می‌پذیرد.

رهبر معظم انقلاب در یکی از سخنرانی‌های خود خطاب به ملت شریف ایران اسلامی با توجه به لزوم صرفه‌جویی در مصرف برق و هزینه‌های جانبی چراغانی کردن و آذین‌بندی شهرها در ایام دهه فجر بر نصب پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بر سردرب منازل به عنوان نماد عزت، شرف و ایستادگی ملت ایران تاکید کردند.

از این رو جوانان انقلابی عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس با تاسی به این فرمایش رهبر معظم انقلاب اقدام به نصب پرچم سه رنگ و پرافتخار کشورمان بر سردرب منازل در سطح محلات کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اجرای این طرح توسط جوانان عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد بشردوستانه در نظام اسلامی وظیفه خود می‌داند در ایام الله دهه فجر در کنار همه ملت و مسوولان کشور در راستای بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی وارد عرصه اقدامات فرهنگی شده و در کنار رسالت‌های تخصصی خود در این حوزه نیز فعال باشد.

اصغر نودهی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد مردمی و وابسته به عزم و اراده مردم برای گسترش انسان دوستی و کاهش آلام در مخاطرات مختلف است، افزود: تلاش ما این است تا پیوند میان مردم و هلال احمر را بیش از پیش گسترش دهیم.

انتهای پیام/۸۳۰۱۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.