فجر۴۲| آزادسازی ۵۲ زندانی در کامیاران

0 25
فجر42| آزادسازی 52 زندانی در کامیاران

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین حسینی در مراسم جشن آزادی ۵۲ زندانی مجتمع حرفه‌آموزی و کار درمانی شهرستان کامیاران، اظهار کرد: دهه فجر ایام رهایی‌ و آزادی ملت ایران است که با رهبری مرجعی عالیقدر از زیر ظلم نظام سلطه استکبار جهانی و نظام ستمشاهی بیرون آمدند.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی پرونده‌های قضایی زندانیان ۵۲ نفر از افراد واجد شرایط آزاد شناخته شدند و به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

وی خطاب به زندانیان آزاد شده خاطرنشان کرد: شما عزیزان که امروز آزادی خود را به دست می‌آورید باید قدر این آزادی را بدانید و با یک زندگی شرافتمندانه به جامعه بازگردید.

رئیس شورای قضایی استان کردستان تصریح کرد: هدف از بازدید از مجتمع حرفه‌آموزی و کاردرمانی کامیاران در راستای اجرای بخشنامه اخیر رییس قوه قضائیه مبنی بر پایش زندانیان و همچنین تحقق سیاست‌های حبس‌زدایی و ساماندهی و بررسی پرونده‌های زندانیان صورت گرفته است.

گفتنی است؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی از بخش‌های مختلف زندان کامیاران بازدید کرد و در دیدار چهره به چهره با زندانیان به مشکلات آنها رسیدگی کرد.

 همچنین در حاشیه این بازدید مرکز حرفه آموزی و اشتغال زندان کامیاران نیز توسط رئیس کل دادگستری استان کردستان افتتاح شد که دراین مرکز زندانیان مهارت‌های لازم را در زمینه شغل‌های مختلف کسب می‌نمایند و زمینه اشتغال خود را در جامعه بعد از آزادی فراهم می‌نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.