۲۰ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل دورن شهری سنندج بازسازی شد

0 43
20 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل دورن شهری سنندج بازسازی شد

 امیر جمشیدنژاد در گفت‌وگو بارخبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: از مهمترین عوامل در کاهش بار ترافیکی در سطح شهر توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است.

وی گفت: بواسطه شیوع ویروس کرونا و عدم استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی بسیاری از خطوط ناوگان اتوبوس‌رانی این سازمان در سال‌جاری غیرفعال بود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج عنوان کرد: در همین راستا براساس دستورالعمل نوسازی و بازسازی بخش خصوصی از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نسبت به تهیه قطعات یدکی مورد نیاز از محل کمک دولت اقدام شد.

وی از تعمیر، بازسازی و نوسازی ۲۰ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل وعمومی درون شهری از ابتدای سال‌جاری تا کنون خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰ دستگاه اتوبوس اسکانیا، ۴ دستگاه اتوبوس بنز ۴۵۷ و ۶ دستگاه نیز اتوبوس ۳۵۵ بوده است.

جمشیدنژاد افزود: تعداد ۸۰ دستگاه اتوبوس در دو بخش خصوصی و دولتی شامل ۴۹ دستگاه در بخش دولتی و ۳۱ دستگاه در بخش خصوصی در ناوگان حمل ونقل عمومی سنندج فعالیت داشتند.

وی تصریح کرد: از این تعداد در بخش دولتی ۲۶ دستگاه و در بخش خصوصی ۲۰ دستگاه اتوبوس فعال وجود دارد و در حال حاضر از ۱۸ خط سازمان، ۱۰ خط فعال است.

وی تصریح کرد:سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج در سال‌جاری نسبت به بازنگری تمام خطوط سازمان براساس نیاز سنجی و درخواست‌های مردمی نیز اقدام نموده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: بازنگری خطوط و همچنین بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری باعث افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی شهروندان را فراهم نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.