طرح هادی و بهسازی بازار نوبندیان افتتاح شد

0 24
طرح هادی و بهسازی بازار نوبندیان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از چابهار، طرح هادی و بهسازی بازار نوبندیان در شهرستان دشتیاری ظهر امروز با حضور احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

برای این طرح که عملیات احداث آن در هفته دولت امسال آغاز شده است؛ مبلغ ۱۳۵هزار و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

در این پروژه؛ ۶هزار و ۶۰۰ مترمکعب خاکبرداری، ۲هزار و ۹۰۰ مترمکعب زیرسازی، حدود ۱۴هزار مترمربع سنگ فرش، ۱۸هزار مترمربع آسفالت و حدود ۲۶هزار مترمربع پیاده رو سازی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان انجام شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان در این مراسم با بیان اینکه مرز رسمی ریمدان به تازگی افتتاح شده است و در آینده نزدیک بازارچه مرزی پسابندر افتتاح می‌شود؛ اظهار داشت: پروژه‌های آب‌رسانی و طرح‌های عمرانی متعددی در شهرستان دشتیاری در حال اجرا است که این موضوع باعث شده این شهرستان در آستانه جهش برای توسعه قرار  بگیرد.

احمدعلی موهبتی ادامه داد: نوبندیان دارای قدمت زیادی است ولی متاسفانه قبل از اجرای طرح هادی و بهسازی بازار از چشم‌انداز و منظره مناسبی ق با تاکید بر مشارکت مردم در حفظ و نگهداری این پروژه؛ ابراز امیدواری کرد:با مشارکت مردم در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، امنیت و اجتماعی، شاهد رشد و بالندگی بیش از پیش این منطقه و استان باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.