عبور بمب‌افکن‌های گلستانی از روی خودروسازان تهرانی/ والیبال گنبدکاووس در اوج

0 37
عبور بمب‌افکن‌های گلستانی از روی خودروسازان تهرانی/ والیبال گنبدکاووس در اوج

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس که در فصل اخیر لیگ برتر والیبال به عنوان تنها نماینده استان گلستان در مسابقات شرکت کرده بود، پس از سال‌ها با تصمیم مدیران باشگاه دوباره با بازیکنانی کاملا بومی وارد مسابقات شد و با تکیه بر دانش مربی بومی خود نیز توانست نتایج قابل قبولی را از خود به جا بگذارد که اگر نبود کمبود تجربه برخی از بازیکنان جوان و نوجوان تیم، قطعا نتایج درخشان‌تری نیز رقم می‌خورد.

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در هفته گذشته با پیروزی برابر حریف خود در هفته بیست و چهارم مرحله مقدماتی حضور خود در جمع هشت تیم برتر لیگ و صعود به مرحله پلی‌آف را قطعی و با خیالی آسوده خود را برای دو بازی باقیمانده مرحله مقدماتی آماده کرد.

بعد از قطعی شدن حضور تیم والیبال شهرداری گرگان در جمع هشت تیم برتر لیگ برتر و صعود به مرحله حذفی بازیکنان این تیم در برابر تیم پیکان تهران با قدرتی مثال‌زدنی و با بازی کم اشتباه موفق شدند با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسیده و ضمن کسب امتیاز کامل از این مسابقه یک رده دیگر نیز در جدول مسابقات صعود کنند.

در این بازی تیم شهرداری گنبدکاووس در ست‌های نخست، سوم و چهارم موفق به پیروزی در برابر پیکان تهران شد و تنها در ست دوم بازی در یک بازی نزدیک این ست را به حریف واگذار کرد.

تیم شهرداری گنبدکاووس که با این پیروزی به رتبه هفتم جدول لیگ برتر صعود کرده است در آخرین بازی مرحله مقدماتی لیگ برتر در برابر خاتم اردکان که در رده یازدهم جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر قرار دارد به میدان خواهد رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.