امنیت جامعه مدیون خون امثال شهید حدادیان است

0 20
امنیت جامعه مدیون خون امثال شهید حدادیان است

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام حسین ملانوری معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه به مناسبت سومین سالگرد شهادت مدافع امنیت، در منزل شهید محمدحسین حدادیان با خانواده این شهید عزیز دیدار کرد.

شهید حدادیان مدافع مرزهای عقیده و مدافع حریم اهل بیت (ع)

در این دیدار که با حضور چند تن از اساتید حوزه‌های علمیه انجام شد، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه به جایگاه رفیع شهید محمدحسین حدادیان پرداخت و گفت: این شهید بزرگوار مدافع مرزهای عقیده و مدافع حریم اهل بیت علیهم‌السلام بود. او هم در دفاع از حرم از مرزهای جغرافیایی اهل بیت علیهم‌السلام محافظت کرد و هم در مقابل منحرفان از عقیده صحیح دینی مجاهدت نمود و به حقیقت، پاسدار حریم اهل بیت علیهم‌السلام بود.

وی خاطر نشان کرد: شهدای حادثه خیابان پاسداران توطئه بزرگی را خنثی کردند. آنان این پیام را به گوش همه جهانیان رساندند که وابستگان استکبار هر چند در لباس طریقت و حقیقت ظهور کنند، از حقیقت بهره‌ای نبرده‌اند، بلکه بخاطر سرسپردگی به دامان دشمنان خدا، آبروی خود را بر باد داده‌اند. ما در مقابل شهدای والا مقام و خانواده آنان تعظیم می‌کنیم و این کار را یک توفیق بزرگ می‌دانیم.

خون شهیدان سبب بیداری مردم و مقاومت آنان است

حجت‌الاسلام ملانوری ابراز داشت: دشمنان دین و انقلاب همواره تلاش کرده‌اند از طریق ترور و ایجاد آشوب مردم را از مسیر حمایت از انقلاب اسلامی منصرف کنند، اما خون شهیدان ما همواره موجب بیداری ملت و تقویت روحیه جهاد و مقاومت آنان شده است.

نقش مهم خانواده شهدا در حفظ ارزش‌های اسلامی

حجت‌الاسلام ملانوری با بیان جایگاه خانواده شهدا در مسیر حفظ ارزش‌های اسلامی افزود: خانواده شهدا با تربیت فرزندان صالح و انسان‌های مجاهد به اسلام عزیز و میهن اسلامی خدمت کردند و در پیشگاه خداوند متعال ماجورند. آنان همچنین با انتقال نظر و عقیده شهیدان به جامعه و توضیح و تبیین اندیشه اسلامی نقش بزرگی در حفظ و گسترش ارزش‌های اسلامی دارند و از بهترین مبلغان دین محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به فتنه‌های دشمن عنوان کرد: در فتنه‌های سال ۷۸، سال ۸۸، سال ۹۶ و سال ۹۸ دشمن تلاش کرد تا اصل نظام و انقلاب را از بین ببرد اما موفق نشد و با هدایت و راهبری مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم فتنه‌های آنان خنثی شد.

امنیت امروز مدیون شهدا است که دفاع از میهن را بر رفاه خود ترجیح دادند

ملانوری با اشاره به امنیت موجود در کشور بیان کرد: آرامش و امنیت ما مرهون تدابیر حکیمانه امامین انقلاب و ثمره خون شهدای عزیز است. شهیدان والامقام، دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود را که جانشان بود، در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه گفت: داشتن روحیه ایستادگی، مقاومت و جهاد که پیام خون شهدای ماست، آینده کشورمان را تضمین می‌کند و دشمنان انقلاب و مردم ما تلاش می‌کنند با ایجاد شبهه به شکل‌های مختلف این روحیه را در جامعه ما تضعیف کنند. امیدواریم بتوانیم مسئولیت خود را در برابر شهدا انجام دهیم و شرمنده خانواده این عزیزان نباشیم.

در این دیدار پیام حضرت آیت‌الله اعرافی مدیر محترم حوزه‌های علمیه، که به مناسبت سومین سالگرد شهید محمدحسین حدادیان صادر شده است، توسط معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه به خانواده شهید حدادیان تقدیم شد. همچنین از طرف مدیر محترم حوزه‌های علمیه از خانواده محترم شهید تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.