رشد ۱۲۰ درصدی بسته‌ها و امانات در پست چهارمحال و بختیاری

0 20
رشد ۱۲۰ درصدی بسته‌ها و امانات در پست چهارمحال و بختیاری

عبدل درگاهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: پست صنعتی قدیمی در کشور محسوب می‌شود و خدماتی را سالیان سال با رعایت امانت‌داری، مردم‌داری و خدمات‌رسانی به هموطنان ارائه می‌دهد.

مدیرکل شرکت پست چهارمحال و بختیاری افزود: با وجود کرونا اتفاقاتی در شبکه پستی کشور رخ داد که از جمله آنها تغییر ماهیت مرسولات پستی بود، تا چند وقت پیش فضا به سمت پست‌نامه بود و علی‌رغم ایجاد فضاهای نوین در این صنعت اما هنوز پاکت‌نامه‌های پستی مثل گواهینامه و گذرنامه استفاده می‌شود.

وی عنوان کرد: در ایام کرونا مردم به سمت خرید و فروش‌های اینترنتی، مجازی و برخط حرکت کردند که یکی از زیرساخت‌هایی که قابلیت اطمینان، سرعت و دقت را داشت و می‌توانست نیاز جامعه را پاسخگو باشد زیرساخت پستی بوده است.

درگاهی خاطرنشان کرد: از ابتدای بروز کرونا تاکنون مجموعه پست چهارمحال و بختیاری با بکارگیری تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود تاکنون به صورت تمام وقت خدمات‌رسانی کرده است.

مدیرکل شرکت پست استان با بیان اینکه از سمت پست نامه به سمت بسته و امانات حرکت کردیم، گفت: این امر سبب افزایش حجم کاری پست استان شد.

درگاهی بیان کرد: در ایام کرونایی که از ابتدای اسفند ۹۸ شروع شد تاکنون بیش از ۱۲۰ درصد رشد بسته‌های امانات داشتیم و این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بوده است.

مدیرکل شرکت پست استان افزود:  در ۱۱ ماه نخست سال جاری یک میلیون و ۱۸۴ هزار و ۷۶۴ مرسوله وارد و ۶۷۹ هزار و ۵۰۰ مرسوله از استان ارسال شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.