کشورهای منطقه دستاوردهای انقلاب اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند

0 17
کشورهای منطقه دستاوردهای انقلاب اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک سردار سید قاسم قریشی ظهر امروز در یادواره شهید شیخ فضل‌الله محلاتی و ۳۳۰ شهید شهرستان محلات اظهار کرد: حضور شهید محلاتی در بخش‌های مختلف انقلاب اسلامی چه قبل و بعد از آن برگرفته از روحیه ایستادگی و مقاومت این شخصیت و گنجینه ارزشمند محسوب می‌شود.

وی افزود: شهید محلاتی در اعلام رسمی پیروزی انقلاب در روزهای اول و حضور در رادیو صدای جمهوری اسلامی، پیروزی انقلاب را به گوش جهانیان رساند که همواره در یاد امت اسلامی به یادگار مانده است.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیان کرد: سبک مدیریت و حضور اثربخش این شهید عزیز یک الگوی واقعی و مصداق عینی کار جهادی بود چراکه حضور مستمر، میدانی و بی‌وقفه این بزرگوار در برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی به‌ویژه دوران دفاع مقدس زمینه موفقیت و پیروزی را به ثمر می‌رساند.

قریشی ادامه داد: تاریخ انقلاب اسلامی مجاهدت‌های شهید محلاتی و روحانیون مجاهد و گلگون‌کفن را فراموش نخواهد کرد و بی‌شک این حمایت‌ها و پشتیبانی و دمیدن روحیه معنویت در جمع رزمندگان و میدان‌های مختلف انقلاب اسلامی بود که همواره ناممکن‌ها را ممکن می‌کرد.

وی اضافه کرد: شهرستان محلات و رزمندگان این خطه انقلابی در مراحل مختلف انقلاب اسلامی خوش درخشیدند که این ثمره مجاهدت و رشادت جوانان با اخلاص و مؤمن و انقلابی بوده است.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه دستاوردهای انقلابی اسلامی در عمر با برکت چهل و دوساله را یک فرهنگ و الگوی بی‌نظیر دانست و گفت: کشورهای منطقه به‌ویژه آزادی خواهان و مظلومان جهان با مشاهده این توانمندی‌ها که در اوج همه تحریم‌ها و دشمنی‌ها به دست آمده است روحیه امید و خودباوری را برای خود الگو سرلوحه قرار داده‌اند.

قریشی ادامه داد: مقاومت و ایستادگی برای تحقق شعار ما می‌توانیم از اوجب واجبات است و یقیناً حرکت اصلی و بنیادی انقلاب اسلامی این شجره طیبه به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: نقش خواص و دست‌اندرکاران انقلاب اسلامی در تشریح و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی بیش از گذشته واجب است و یقیناً در شرایطی که همه بدخواهان و دشمنان و استکبار جهانی تلاش می‌کند با دسیسه‌چینی، شبهه افکنی و نفوذ در این مسیر با عظمت خلل و انحراف ایجاد کند امروز خواص به‌ویژه دست‌اندرکاران با بصیرت خود باید این نقشه‌های خصمانه را خنثی کنند.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: یکی از عوامل موفقیت انقلاب اسلامی در همه دوران به‌ویژه دفاع مقدس تبعیت و گوش به فرمان ولی‌فقیه به شمار می‌رود چراکه هدایت‌ها و درایت امام راحل(ره) و امروز مقام معظم رهبری توانسته است انقلاب اسلامی را از آسیب‌ها و تهدیدات مصون نگه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.