آزادی ۶۳ زندانی نیازمند غیرعمد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

0 22
آزادی ۶۳ زندانی نیازمند غیرعمد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، ۳۱زندانی بی‌بضاعت در خراسان‌جنوبی با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) به آغوش خانواده برگشتند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان خراسان‌جنوبی صبح امروز در جشن آزادی زندانیان نیازمند در بیرجند اظهار داشت: از این تعداد هفت زندانی مربوط به بیرجند و مابقی مربوط به سایر شهرستان‌ها است که صبح امروز به آغوش خانواده برگشتند.

غلامرضا روشان با بیان اینکه وظیفه زندان‌ها تنها نگهداری از زندانیان نیست، افزود: امروز زندان‌ها محل اصلاح و تربیت وآموزش مهارت‌های زندگی با تکیه بر تعالیم اسلامی است.

وی زندان‌ها را یک بیمارستان اجتماعی دانست که نیازمند یاری همه نهاد‌های برای اصلاح و تربیت جامعه هدف است گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری با ستاد اجرایی فرمان امام(ره) وتلاش اداره کل زندان‌های استان در گرفتن رضایت شکات زمینه آزادی زندانیان بی بضاعت استان فراهم شد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: تا پایان سال زمینه آزادی ۲۸نفر دیگر از زندانیان جرائم غیرعمد فراهم خواهد شد.

گفتنی است تاکنون زمینه آزادی ۶۳ نفر از زندانیان نیازمند غیرعمد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) فراهم شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.