مقدمات انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد انجام می‌شود

0 28
مقدمات انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد انجام می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، فرزاد قلندری در جلسه بررسی وضعیت آب‌رسانی به شهرهای پارس آباد مغان خواستار انجام برآوردهای اولیه از سوی شرکت آب و فاضلاب برای تامین اعتبار مورد نیاز انتقال شد.

وی بیان کرد: با تامین اعتبار لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد، مشکلات کمبود آب در این مناطق تا پایان سال رفع می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل خواستار اتخاذ راهکارهای مناسب برای رفع کمبود آب در اسلام آباد شد و بیان کرد: لازم است قبل از اتخاذ تصمیمات اساسی برای رفع مشکل کمبود آب در این شهر، روش‌های موقت تامین آب ازسوی آب و فاضلاب اجرایی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه کمبود آبی در منطقه نداریم، افزود: مشکل کمبود آب در این منطقه به‌دلیل نبود خط انتقال است که تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای انتقال آن انجام می‌شود.

گفتنی است؛ در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری گزارشی از اقدامات انجام گرفته و نیازهای اعتباری برای اجرای خط انتقال آب ارائه کرد.

همچنین، امامی فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن بیان مشکلات کمبود آب در برخی نقاط پارس آباد خواستار تسریع در اجرای خطوط انتقال و رفع کمبود آب شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.