توزیع ۱۴۶۵ بسته معیشتی ویژه ایتام در فیروزآباد

0 41
توزیع ۱۴۶۵ بسته معیشتی ویژه ایتام در فیروزآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از فیروزآباد، آیت‌الله سید عزیزاله هاشمی زاده در مراسم بسته‌بندی و آماده‌سازی بسته‌های معیشتی که به مناسبت طرح رزمایش ۱۴۶۵ سالروز ولادت مولی‌الموحدین امیرالمؤمنین (ع) برگزار شد، اظهار داشت: در ایام شیوع ویروس کرونا مجموعه ستاد نماز جمعه فعالیت‌های اجتماعی خود را با توجه به وضعیت به وجود آمده، انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۹ چند مرحله از کمک‌های مومنامه را برگزار کردیم، افزود: در زمینه توزیع بسته‌های معیشتی و رزمایش‌ها در صدد اجرایی کردن یک سبک جدید بوده‌ایم که الهام گرفته از ائمه اطهار (ع) است.

امام جمعه فیروزآباد با بیان اینکه در صدد هستیم تا مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه را در سالروز ولادت حضرت علی (ع) اجرایی کنیم، ادامه داد: برای نخستین بار این طرح به ‌صورت استانی برگزار و از ظرفیت ستاد نماز جمعه در راستای اجرای این رزمایش استفاده شود.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه امسال ۱۴۶۵ سال هجری از ولادت حضرت امیرالمؤمنین (ع) می‌گذرد، مبنای طرح ۱۴۶۵ تعیین شده است.

امام‌ جمعه فیروزآباد اظهار داشت: مشارکت ائمه جمعه، ستادهای نماز جمعه و همبستگی اقشار مردم، در این طرح وجود دارد و در این وضعیت بد اقتصادی، در صدد گسترش فرهنگ ایثار و اخلاص می‌باشیم.

هاشمی زاده گفت: این رزمایش صرفاً برای تأمین نیازهای خانواده‌های ایتام است که بخشی از این نیازمندان را کمیته امداد شناسایی و به ما معرفی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.