پروژه راه آهن چابهار -زاهدان میزبان دانشجویان جنوب‌شرق کشور

0 47
پروژه راه آهن چابهار -زاهدان میزبان دانشجویان جنوب‌شرق کشور

ابوالفضل سرگزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با اشاره به جزئیات اجرای طرح راهیان پیشرفت اظهار کرد: این طرح با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) ۱۸ و ۱۹ اسفندماه در قالب کنفرانس تخصصی و بازدید از پروژه راه آهن چابهار زاهدان برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان افزود: بسیج دانشجویی در سال‌های اخیر تلاش کرده تا نگاه تخصصی به تمامی عرصه‌ها را در اولویت قرار دهد.

وی با تاکید بر ارجحیت نگاه تخصصی به حوزه پژوهش و فناوری اظهار داشت: تمامی اقدامات پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی در جهت پاسخگویی به مسائل گوناگون این عرصه در استان صورت می‌گیرد.

سرگزی ابتکار و خلاقیت را لازمه اثرگذاری در موضوعات علمی و پژوهشی دانست و عنوان کرد: در راستای انجام اقدامات کاربردی و فراتر از دروس تئوری و با توجه به لزوم آشنایی دانشجویان با ظرفیت‌ها و چالش‌های استان، توانمندسازی میدانی ایشان، نقش‌آفرینی آنان برای حل مشکلات، امید آفرینی و تقویت گفتمان “ما می‌توانیم” طرحی با عنوان راهیان پیشرفت کلید خورده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به جزئیات اجرای طرح راهیان پیشرفت در استان افزود: این طرح با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) ۱۸ و ۱۹ اسفندماه در قالب کنفرانس تخصصی و بازدید از پروژه راه آهن چابهار زاهدان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ثبت نام طرح تا ۱۰ اسفندماه ادامه دارد ک با توجه به ظرفیت محدود آن، دانشجویان رشته‌های مهندسی راه‌آهن، مهندسی حمل‌ونقل، مهندسی عمران و مهندسی صنایع در اولویت شرکت در بازدید تخصصی هستند اما شرکت در کنفرانس تخصصی که به صورت حضوری و مجازی انجام خواهد شد برای تمامی رشته‌ها آزاد است.

سرگزی در پایان خاطرنشان کرد: پس از برگزاری آزمون نیز گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.