رقابت فرنگی‌کار المپیکی قم در جام بین‌المللی اوکراین

0 19
رقابت فرنگی‌کار المپیکی قم در جام بین‌المللی اوکراین

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در حالی که تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان زیر نظر محمد بنا و دیگر اعضای کادر فنی خود آماده حضور در رقابت‌های آسیایی و المپیک می‌شود، یکی از بهترین‌های چند سال اخیر کشتی فرنگی قم یعنی علیرضا نجاتی نیز در این تیم عضویت دارد و راهی اوکراین شد.

این کشتی‌گیر که تابستان سال ۱۳۹۸ توانست در مسابقات ۲۰۱۹ قهرمانی جهان در نور سلطان قزاقستان روی سکوی سوم وزن ۶۰ کیلوگرم ایستاده و علاوه بر رتبه سوم و نشان برنز دنیا، سهمیه بازی‌های المپیک توکیو را برای کشتی فرنگی ایران به ارمغان بیاورد، اکنون یکی از امیدهای اصلی کسب مدال در المپیک آینده محسوب می‌شود.

نجاتی که در اوج آمادگی قرار دارد با تشخیص محمد بنا سرمربی تیم ملی یکی از مسافران به کشور اوکراین شد تا در جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین به میدان برود، در حالی که تیم‌های منتخب کشتی آزاد و فرنگی کشورمان برای حضور در این جام اعزام شده‌اند و نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی خواهد گرفت.

این مسابقات به میزبانی شهر کی‌یف به مدت دو روز برگزار می‌شود و تیم منتخب کشتی فرنگی ایران در اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۷۷، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم با حریفان خود سرشاخ می‌شود، در شرایطی که رسول جزینی، حبیب‌الله اخلاقی و مرتضی محمدی هدایت تیم اعزامی ایران را بر عهده دارند.

این رقابت‌ها طبق برنامه امروز در اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷، ۸۷، ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی و اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹، ۹۲، ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد پیگیری می‌شود و علیرضا نجاتی یکی از کشتی‌گیرانی است که امروز مسابقه دارد، در حالی که مسابقات هر وزن تا مرحله فینال در روز نخست و رقابت‌های شانس مجدد و فینال در روز دوم برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.