اجرای طرح کتابخانه گردی در زنجان

0 12
اجرای طرح کتابخانه گردی در زنجان

زنجان- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: طرح «کتابخانه گردی» در ۶ کتابخانه منتخب زنجان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر علی نیک بخش گفت: طرح ملی کتابخانه گردی همزمان با کشور به مدت سه روز از ۱۶ تا ۱۸ اسفند در این استان برگزار می‌شود.‌

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی، کتابخانه گردی در شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع و در شهرهای آبی و زرد با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت می‌گیرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: این طرح ۱۸ اسفندماه در کتابخانه حسینی زنجان از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ و کتابخانه‌های شاخص هر شهرستان اجرا می‌شود و آشنایی بیشتر مردم و مدیران اجرایی و فرهنگی استان با کتابخانه‌های عمومی و فعالیت آن‌ها از اهداف اجرای این طرح است.

نیک بخش تاکید کرد: اهدای فرم عضویت رایگان به بازدید کنندگان کتابخانه، بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب به مدت یک هفته با شرط بازگرداندن اصل کتاب، اجرای طرح کتاب یاری، کاشت نهال در کتابخانه‌های عمومی در صورت امکان به نام و پلاک شهدا، نویسندگان، بزرگان و شاعران توسط کتابداران واعضا و مسئولین، اجرای پویش #کتابخانه_من در فضای مجازی ویژه کتابداران از جمله‌ی این برنامه هاست.

وی گفت: همه‌ی کتابداران با ساخت کلیپ از معرفی کتابخانه محل خدمت خود می‌توانند در این پویش شرکت کنند و کلیپ کتابخانه خود را در سایت samakpl.ir بارگذاری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.