برای تامین واکسن ضد عادی سازی با دشمن کاری انجام گرفته؟

0 252

عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی یک اقدام خیانتکارانه است که با هیچ معیار اصولی و انسانی قابل قبول نیست و همواره محکوم است. دشمن، دیروز دولتهای خود فروخته را هدف قرار داده و دنبال عادی سازی با نظامهای عربی بود ولی امروز همه مسلمان را هدف تعریف کرده و دنبال عادی سازی اجتماعی با آنها است که زنگ خطر را باید به صدا در آورد و مسئولان باید بیدار باشند و جلوی این اقدام خطرناک را بگیرند.

   زمانیکه نظام های حاکم در امارات ، بحرین ، سودان و مغرب چند ماه پیش رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت شناختند و رابطه با آن برقرار کردند، بسیاری از کشورهای مستقل و انسان های شریف و عزیز این مساله را محکوم کردند و آن را روزی سیاه در تاریخ جهان اسلام اعلام کردند و واقعیت این است که به رسمیت شناختن رژیمی که بیش از هفتاد سال فلسطین را در اشغال دارد و نیمی از جامعه آن را آواره ساخته و نیم دیگر را تحت سلطه ، سرکوب، کشتار و رفتار نژادپرستانه قرار داده نه تنها کار اشتباهی است که یک خیانت و دهن کجی به انسان و انسانیت است و مغایر با حقوق انسان و حق تعیین سرنوشت ومخالف با دهها قطعنامه شورای امنیت است که این رژیم با حمایت امریکا و غرب آنها را زیر پا می گذارد. اما اکنون شنیده می شود که رژیم ضهیونیستی با دلگرمی بیشتری قصد دارد گام بعدی را بردارد. تل اویو اکنون بر این باور است که فرایند عادی سازی به این کشورها محدود نمانده و در یک اقدام گستاخانه پس از سرمایه گذاری وسیع و جذب صدها متخصص در زمینه فضای مجازی تلاش دارد وارد خانه های تک تک ما شده و ما را مخاطب خود قرار داده اما تاکنون ما واکنشی در برابر آن انجام ندادیم.

     اخیرا یفتاح کوریل رئیس بخش دیجیتال وزارت خارجه اسرائیل اعلام کرد که این رژیم بیش از ۸۰۰ کانال به ۵۰ زبان زنده جهان در شبکه های اجتماعی و کلا در فضای مجازی راه انداخته که تاکنون ده میلیون نفر عضو دائمی آنها شده اند. ۲۵۰ کانال از این کانالها از طرف سفارتخانه های این رژیم در محل ماموریت با زبان بومی اداره می شود و وزارت خارجه این رژیم اخیرا مدیریت فضای مجازی را به دیگر ماموریت ها اضافه کرده است. گفته می شود که تنها روی اپلیکیشن نتفلیکس چند صد کانال تعریف شده که آخرین فیلم های سینمایی ، فیلم های مستند و سریالهای جهانی پخش می گردد. اخیرا کانال اپل تی وی یک سریال به نام تهران در باره حضور جاسوسان موساد در تهران  پخش کردند که هدف آنها حمله به راکتورهای اتمی ایران بود. همچنین کانال هیلو یک سریال اسرائیلی تحت عنوان پرچم دروغین که عملیات ترور شهید محمود مبحوح یکی از مسئولان حماس در دبی را بازگو می کند. کانال اچ بی او ماکس نیز اخیرا کپی رایت سریال دره های اشک که روایت اسرائیل در باره جنگ اکتبر ۱۹۷۳ را بازگو می کند خریداری کرده است و قرار است پخش این سریال به زودی اغاز گردد. موساد اسرائیل با این فیلم های اکشن که در اپلیکیشن هایی مانند اپل و نتفلیکس پخش می کند امیدوار است که ابتدا روایت دروغین خود را جا بیندازد و با ایجاد شیفتگی در امر جذب جاسوسان جدید برای انجام عملیات بیشتر علیه مخالفان خود کمک کند. مسئولان رژیم صهیونیستی اعلام می کنند که اکنون به داخل خانه های همه مسلمانان رخنه کرده و تنها با کمی داستان سازی و هیجان و سکس می توانند آنها را خنثی سازند و از میان افراد لا ابالی سرباز برای خود جذب کنند.

     این اقدامات رژیم صهیونیستی که تک تک شهروندان ایرانی و همه مسلمانان جهان را هدف قرار داده و به داخل خانه هایمان نفوذ کرده یک جبهه جدید جنگی باز کرده است که مسئولان ذیربط باید این تهدید را جدی بگیرند و با اقدامات متقابل این حملات را خنثی سازند.اگر امروز اقدامی برای مقابله با این فعالیت ها انجام نگیرد قطعا فردا دیر است و ما هزینه های بیشتری باید بپردازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.