توئیت های انتخاباتی نمایندگان مردم در خانه ملت

0 24

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، یادداشت های متفاوتی را درباره انتخابات ۱۴۰۰ و کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری،منتشر کردند:

 مجتبی توانگر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  درمجلس و رئیس کمیته اقتصاد انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: پیشرفت بزرگی است تاکنون همواره از تریبون های یکطرفه و از جایگاه ریاست صحبت می کردید و حتی یکبار هم با خود فکر نکرده بودید که “صدای من میره؟” باز هم جای شکرش باقی است که این بار ولو پشت میز در دفتر کار با کت و شلوار در یک شبکه اجتماعی صوتی پرسیدید: “صدای من میاد؟” ‎#لاریجانی 

‏فریدون  عباسی   دوانی  ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس یازدهم و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: ما مشق کردیم وقتی عقلا را روی کار می‌آوریم خیر می‌بینیم. عقلای زبان بلد و متخصص زیادی بودند که با برخورد خطی و حذفی توسط همین جناح و ‎قبیله حاکم بر دولت کنار گذاشته شدند.

نیاز امروز کشور، ایجاد دولتی ‎دانش بنیان است تا بتوان از تمامی ظرفیت‌های جامعه برای حل سریع مشکلات بهره برد.

 محمود احمدی بیغش نماینده شازند و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توییتی نوشت:‏‎اندکی صبر… پایان تمام عیار یک جریان ۱۲ ساله در صحنه قدرت و سیاست در راه است.

 علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌ های مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:تجربه صدها ساعت جلسه با کارشناسان درخصوص مشکلات مختلف کشور نشان می‌دهد، کشور بن‌بست ندارد؛ بلکه ‎مساله دارد که با به میدان آوردن نخبگان دلسوز و استفاده از ظرفیت‌های بی‌نظیر کشور حل شدنی است. تحقق ‎طرحی نو با کار کارشناسی میسر می‌شود نه با عملیات روانی و ‎بازیگری! 

 مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی نوشت: آنکه امروز می گوید «همه مشکلات از ترامپ بود نه ما»، همانیست که در انتخابات۹۶ (زمان ترامپ) گفته بود «تحریم های هسته ای را که لغو کردیم! رای دهید تا سایر تحریم ها را هم لغوکنیم»! و آنکه امروز می گوید «تحریمها برداشته می شود» همانی است که می گوید «بازار سرمایه (بورس) در اوج است»! ‎

 بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم  سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس و سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی نوشت: توصیه می کنم صدا و سیما مناظره ی دور قبل ریاست جمهوری را پخش کند تا مردم به عینه ببینند نامزدها چه قول هایی داده اند. بدنه اجتماعی اصلاح طلبان در رای به آقای لاریجانی وقتی به گذشته رجوع می کند، تناقض آشکاری می بینند.

مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی نوشت: ابعاد اجتماعی و سیاسی اسلام مهم تر از ابعاد فردی است. در ایام انتخابات پرده‌ها کنار می‌رود و باطن افراد و جریان‌ها مشخص می‌شود.لاریجانی دولت سوم روحانی،انتخابات ۱۴۰۰ ‎…

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان  و عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:گفتند نه پادگان و نه دادگاه؛ گمان می کنم اکبر طبری و حسین فریدون در حال نگارش توییت های علی لاریجانی هستند!

‏سرتیپ علی لاریجانی و برادر شیخ صادق گفت “نه کلید، نه چکش، نه پادگان، نه دادگاه”؛ طنز سال یعنی همین.

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان  عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس،در توئیتی نوشت:

‏یکی از کاندیدا فرمودند نه ‎پادگان نه ‎دادگاه، فعلا که بر اساس شنیده‌ها رئیس ستاد خود را سردار جوادی معروف به جعفری از فرماندهان سابق سپاه انتخاب کرده‌اند. شما بگویید آیا می‌توان به کسی که حرف و عملش ۱۸۰ درجه متفاوت است اعتماد کرد؟ ۸ سال از این تناقض ها خسته نشدید؟ ‎دولت سوم روحانی…

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و‌ بانه و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:‏کمتر از یک ماه به ‎انتخابات ۱۴۰۰ مانده است و همچنان وضعیت کاندیداها مشخص نیست. برای پرشورتر شدن باید زودتر فضای رسمی برای بیان برنامه های کاندیداها فراهم گردد. از ‎شورای نگهبان درخواست دارم شرایط را برای حضور تمامی سلایق سیاسی کشور را فراهم کند و ‎حق انتخاب را برای مردم بگذارند.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: سیاست‌بازان درگیر کشمکش‌های انتخاباتی و حفظ قدرت خود هستند و مردم از گرانی، بیکاری و نداشتن سرپناه شدیداً رنج می‌برند.

برای حل این سه معضل اصلی مردم ‎دولتِ سلام برنامه عملیاتی دارد. مهار تورم، ایجاد اشتغال و تامین مسکن طی۴ سال شدنی است اگر و فقط اگر سازوکارهای حکمرانی اصلاح شوند.

حسن همتی  نماینده شاهین دژ و تکاب و عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:‏کنار کشیدن آقایان دکتر قالیباف و نیکزاد از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری به نفع آیت الله رییسی و جریان انقلاب نشان از دلسوزی ، فداکاری و‌ عزت نفس در راستای اهداف بلند انقلاب است .

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس و  نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:در اولین جلسه حضوری نمایندگان ملت با آیت الله رئیسی دو موضوع را یادآوری کردم؛ دیپلماسی فعال منطقه‌ای و معیشت مردم.
آیت الله رئیسی هم ضمن توجه و تاکید روی این دو موضوع،  از وضعیت کشت و صنعت مغان پرسیدند که اخیرا از چپاول آزاد شده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.