آقای وزیر!رودخانه زاینده رود به یک رودخانه فصلی و زنده رود به مرده تبدیل شد

0 6

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،حسین رجایی در نشست علنی رو سه شنبه(۵ خردادماه) مجلس در نطق میان دستور خود گفت: خداوند متعال را شاکرم که به بنده توفیق خدمت رسانی به ملت شریف ایران را اعطا کرد و مراتب تشکر و قدردانی خود را از مردم بصیر و پر افتخار لنجان بخاطر اعتماد شان به فرزند خود اعلام نموده و امیدوارم که قدردان این اعتماد و امانت دار این مسئولیت خطیر بوده و بتوانم با دعای خیر ولی نعمتان خود بار سنگین این مسئولیت را به دوش کشیده و با موفق و سلامت به مقصد برسانم.

نماینده مردم لنجان در مجلس یازدهم ادامه داد: هر چند با وجود ظرفیت های بالایی که شهرستان لنجان دارد بخاطر بی توجهی ها و سوء مدیریت حاکم در برخی موارد و بی اعتنایی به پتانسیل بالای جوانان و نخبگان مردم این شهرستان از برخی محرومیت ها رنج می برد.

وی افزود: با توجه به این که شهرستان لنجان در همجواری با صنایع بزرگ است،بالاترین نرخ بیکاری استان اصفهان را به خود اختصاص داده و بیش از آن که از این حسن همجواری بهره مند شود تبدیل به یک مجموعه خدمات دهی به این صنایع شده است.

رجایی عنوان کرد: این موضوع زاییده تفکر عدم توجه به نیرو کارآمد در شهرستان است. اینجانب در پیشگاه خداوند متعهد شدم که از هیچ تلاشی در جهت رفع رنج آلام مردم لنجان دریغ نکنم و در حل مشکلات اساسی شهرستان از جمله بیکاری،معضلات زیست محیطی و دغدغه های کشاورزان و موضوعات حوزه درمانی لنجان کوتاهی نکنم.

وی ابراز کرد: ضروری است از این فرصت که بوجود آمده استفاده کرده و در راستای مشکلات موجود شهرستان لنجان تذکراتی را به مسئولین مربوطه اعلام کنم.

نماینده مردم لنجان در مجلس یازدهم اظهار کرد: لازم می دانم به وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی متذکر شوم حداقل بعد از سال ها بی توجهی به میزان بیکاری در شهرستان لنجان در فرصت باقی مانده در راستای انجام و ظایف و تکالیف قانونی خود اقدام عاجل و اساسی در حل معضل که سبب بروز آسیب های اجتماعی شده صورت گیرد در غیر این صورت در پیشگاه خداوند متعال مسئول و پاسخگو خواهید بود.  

وی بیان کرد: تذکر بعدی به رئیس سازمان محیط زیست است که ایشان وظیفه و تکالیف خود را نسبت به مسائل زیست محیطی شهرستان بخصوص آلاینده های صنایع همجوار که سال های متمادی مردم این شهرستان را دچار بیماری و با مشکلات عدیده ای مواجه کرده هیچ برنامه ای مدونی نداشته و اقدام باز دارنده ای انجام نداده است و روز به روز آثار مخرب این ترک فعل بر حوزه انتخابیه بنده مشخص می شود.

رجایی گفت: سخن بعدی من با وزیر نیرو است؛ آقای وزیر! از بی کفایتی و سوء مدیریت در وزارتخانه شما همین بس که در دوران متمادی مسئولیت شما در این وزارتخانه رودخانه زاینده رود به یک رودخانه فصلی و زنده رود به مرده تبدیل شد.

وی ادامه داد: امروز کشاورزان و شهروندان اصفهان حتی در تامین آب شرب اطمینان خاطر ندارند؛ به خود بیایید و به سیاست های غلط خود در حوزه آب اعتراف کنید و از مردم استان عذرخواهی کنید و به فکر جبران کوتاهی های خود باشید.

نماینده مردم لنجان در مجلس یازدهم گفت: جناب آقای حسن روحانی! از شما تشکر می کنم به جهت آن که به مدیران کشور یاد دادید که اگر کسی مردم را فریب دهد یا دروغ بگوید خداوند متعال او را رسوا و بی آبرو می کند همانطور که گفته شد چنان رونق اقتصادی ایجاد شود که مردم نیاز به یارانه نداشته باشند اما چنان شد که مردم محتاج یارانه شدند بلکه برای گذراندن زندگی خود محتاج یارانه معیشتی شدند.

وی افزود: از شما تشکر می کنم آقای روحانی به مردم ایران ثابت کردید کرسی ریاست جمهوری در حد و قواره افراد اتو کشیده نیست؛ریاست جمهوری جای رنگ و ست لباس نیست،جای آدم های ظریف،ترسو طینت و خائنین آشنا نیست و رئیس جمهور باید از جنس قاسم سلیمانی مرد میدان،جهاد و شهادت باشد.

رجایی یادآور شد: آقای روحانی! از شما تشکر می کنم ثابت کردید هزینه مذاکره،سازش وکرنش در برابر دشمن بیشتر از مقاومت و پایداری است چنان که قرار بود هم سانتریفیوژها بچرخد و هم چرخ اقتصاد ولی سانتریفیوژ ها منفجر و اقتصاد به لبه پرتگاه کشیده شد.

وی عنوان کرد: از شما تشکر می کنم آقای روحانی که با انتخاب شما به مردم عزیز ایران اسلامی ثابت شد که در انتخابات دقت کنند و در انتخاب خود از سلبریتی های بی غیرت و وطن فروش تبعیت نکنند چرا که نتیجه آن می شود هفت برابری قیمت ارز،پنج برابری قیمت مسکن،کمیاب شدن مایحتاج عمومی و مواردی که از بیان آن خجالت می کشم.

نماینده مردم لنجان خاطرنشان کرد: آقای روحانی! از شما تشکر می کنم به مردم ایران ثابت کردید که راه حل مشکل کشور فقط تکیه به توان داخل و جوانان این سرزمین است نه کدخدا و گدایی از غرب، چنانچه هشت سال چشم به بیرون دوخته شد و جز بی عزتی و بی ارزشی پاسپورت ایرانی عایده ای نداشت./

پایان پیام                   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.